Головна : Новини

Для чого потрібен стабілізатор напруги?

, 15:01
0 3506
напруга

У зв'язку зі зростанням споживачів електричної енергії та низькими темпами модернізації електричних мереж, останнім часом спостерігається значне відхилення від норми величини напруги, що приходить до споживачів. Саме тому, для нормалізації цього параметра в приватному порядку, використовують стабілізатори напруги. Далі, ми безпосередньо розглянемо, що це за пристрій і чому вигідно його встановити.

Стабілізатор напруги: що потрібно знати?

Стабілізатор напруги — це пристрій, призначений для автоматичного регулювання (нормалізації) мережевої напруги. Говорячи про побутові стабілізаторах напруги, маються на увазі пристрої, що регулюють напругу в однофазних і трифазних електричних мережах. Вони автоматично підтримують напругу для живлення електропристроїв на рівні 220 і 380 Вольт відповідно.

стабілізатор напруги

Вигода від встановлення стабілізатора напруги

Ні для кого не секрет, що характеристики вітчизняних електромереж, останнім часом, залишають бажати кращого. Також, очевидний приріст споживачів електроенергії. По частині вигоди від установки стабілізатора напруги, варто відзначити кілька моментів:

  • В наш час дуже актуальними є проблеми енергозбереження. При зниженій напрузі для досягнення номінальної потужності устаткування доводиться споживати більше струму з мережі. Як результат, збільшується витрата електроенергії та, як наслідок, збільшуються грошові витрати на оплату комунальних платежів. Вигода очевидна — використання стабілізатора напруги дозволяє запобігти цим невиправданим переплатам, а отже економить електроенергію та ваші гроші.
  • Наступний факт випливає з попереднього: при підвищенні струму при зниженій напрузі починають нагріватися дроти, що тягне за собою дуже серйозні наслідки, аж до пожежі! Вигода очевидна — установка стабілізатора запобігає цій небезпечній ситуації.
  • Більшість техніки при неякісній напрузі не функціонує належним чином, виходить з ладу протягом деякого часу або виходить з ладу відразу при включенні. Вигода очевидна — установка стабілізатора запобігає ремонту та покупці нового обладнання.
  • Навіть при наявності на даний момент нормальної напруги в мережі, ніхто не застрахований від раптових імпульсів (наприклад, від блискавки) або помилки персоналу, що обслуговує електромережі. Вигода очевидна — установка стабілізатора вберігає вас від форс-мажорних ситуацій.

Висновки

У будь-якому випадку установка стабілізатора напруги економить час, гроші та нервові клітини, які, як відомо, не відновлюються.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ