Головна : Новини

Переваги заправки картриджів для принтерів в спеціалізованих фірмах

, 23:56
0 1492
заправка картриджа

Напевно, сьогодні не знайдеться жодного офісу, у якого б не було хоча б одного принтера. Комерційні документи, фінансова звітність, рекламні матеріали, службові листи — все це та багато іншого друкується на лазерних або струменевих принтерах. Вони використовують також у фотоательє та поліграфічних студіях, де на цьому обладнанні друкуються фотографії, банери, візитки, буклети, фотоальбоми та книги.

Одним з основних елементів будь-якого принтера є картридж — змінний блок з чорнилом, фарбувальною плівкою, порошком або іншим барвником матеріалом, за допомогою якого власне й здійснюється друк. Ці матеріали не випадково називаються витратними, адже рано чи пізно вони закінчуються. Настає момент, коли картридж повністю "знекровлюється". Друк стає неможливим. Виникає момент "істини": як відновити діяльність свого принтера? За великим рахунком є три варіанти виходу з ситуації, що склалася. Нумо їх розгляньмо. Ну а розповість нам про це співробітник сервісного центру «РЕГУЛ-ТЕХНО», в якому безпосередньо проводять заправку картриджів у Києві.

Купити новий картридж і встановити його

Варіант, прямо скажемо, не з дешевих, а головне, непрактичний, адже не напасешся нових картриджів на все життя.

Заправити картридж самостійно

Для лазерного принтера зробити це самому, якщо не маєш певного досвіду та знань, практично неможливо. Для струменевого принтера самостійна заправка картриджа є, безсумнівно, бюджетним варіантом, але її виконання можливе при дотриманні декількох умов:

  • наявність у вас системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ);
  • володіння деякою вправністю, необхідною для заправки СНПЧ чорнилом;
  • використання чорнила саме тієї марки, яка підходить для даної моделі принтера;
  • наявність в штаті вашої компанії співробітника, який буде займатися заправкою картриджів і регулярно обслуговувати СНПЧ (в іншому випадку може виникнути ситуація, коли чорнило закінчаться, але нікому буде заправити картриджі).

Доручити заправку картриджів спеціалізованій фірмі

Далі, ми розглянемо основні переваги заправки картриджів. Аргументи на користь звернення в подібні компанії наступні:

  1. Ви довіряєте заправку струменевого картриджа професіоналам, які, по-перше, спочатку проведуть діагностику вашого картриджа, виявлять можливі збої в його роботі або неполадки пристрою та тільки після отримання позитивних результатів діагностики заправлять ваш картридж.
  2. В разі виявлення поломок майстер сервісного центру відновить ваш картридж.
  3. заправка та відновлення картриджів проводиться на високому рівні за прийнятними цінами та в найкоротші терміни. Останній фактор особливо важливий в тих випадках, коли ваша компанія не може надовго залишатися без друкуючих пристроїв і коли кількість картриджів, які слід заправити, досить велике.
  4. У список переваг співпраці з професійною організацією, варто також додати та те, що сервісні центри надають своїм клієнтам своєрідні "кейтерингові" послуги: у разі необхідності фахівці заправлять картридж у вас в офісі або вдома. Як результат, вам не потрібно витрачати час на поїздку — досить одного дзвінка та майстер незабаром буде у вас вдома або офісі та оперативно вирішить питання заправки.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ