Головна : Новини

Кольорові контактні лінзи

, 22:31
0 811

Проблеми із зором переслідують людину протягом усьогойого історії. Вони можуть мати вроджену, вікову або набиту (травми або інші захворювання) природу. У будь-якому з цих випадків, якщо має місце часткова втрата якості зору, патології та інші порушення, проблему можна вирішити використанням спеціальних оптичних приладів - лінз. Вони можуть бути великими, вмонтованими в оправу (у формі очков), або маленькими, в діаметрі розміром з кришталик ока, у формі контактних лінз. Використання контактних лінз дозволяє вести звичний спосіб життя, не привертаючи до себе увагу використання окулярів. Як правило, лінзи, на відміну від окулярів, виготовляються не з оптичного скла, а з прозорих оптичних полімерів (наприклад, силікон, гідрогель). Вони відрізняються за матеріалом, розмірами, частотою використання. Одними з найцікавіших контактних лінз є, так звані кольорові лінзи. На відміну від звичайних контактних лінз, вони виконують дещо інші функції, іноді, як додаток до основних (корекції). Основне призначення кольоровий лінзи полягає в змін кольору глаз (очного кришталика). У зв'язку з цим, кольорові лінзи можна умовно розділити на дві великі групи:

- коригуючі, які призначені для носіння людям, що страждають одним з видів міопії, але тим не менш бажаючим внести декоративні елемент у свою буденність;
- декоративні ("нульові" ). Призначені ісключітельно для зміни кольору очей.

За режимом носіння, будь-яка кольорова лінза відноситься до групи одноденних. У кожному разі, перед вибором контактних лінз необхідно пройти медобстеження і консультацію у профільного спеціаліста.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ