здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Плоскі кухонні витяжки PYRAMIDA

Жовтень 15 2014

Сучасна кухня навіть віддалено не нагадує своїх дальних родичів з радянської епохи. Це вже не просто два шафки, велика газова плита і мийка. Сучасна кухня - це майже витвір мистецтва, що поєднує в собі гарнітур (поєднання різних за формою, матеріалах, стилю, кольоровій гамі, функціоналу шафок, тумбочок), ілюмінацію, технічне наповнення. Серед усієї вбудовуваної кухонної техніки, практично обов'язковим елементів є кухонна витяжка. Її роль полягає у примусовому відвід продуктів горіння газу, пари, що містить багато жирних часток, кіптяви. При відсутності витяжки, частки жиру в процесі готування осідають, з часом, на стіні, стелі довколишніх шафках. Витяжки бувають різні за конструкцією і мощности. Серед них особливе місце займають, так звані плоскі витяжки виробництва PYRAMIDA. Взагалі, слід сказати, що компанія PYRAMIDA є лідером в даному сегменті ринку і здатна задовольнити апетити різного масштабу. Що стосується плоских витяжок, то їх налічується близько 33 модифікацій, які виділяються в три модельних види:

- PYRAMIDA WH. Найбільш полегшений варіант, що передбачає режим відведення та рециркуляції, наявність алюмінієвих фільтрів. Продуктивність на рівні 320 метрів кубічних на годину при рівні шуму близько 50 дБ;
- PYRAMIDA GH slim. Також має продуктивність близько 320 метрів кубічних на годину при кілька вищем рівні шуму в 58 дБ. При цьому, замість алюмінієвих використовуються 5-шарові касетні фільтра, а також додаткові вугільні для режиму рециркуляції повітря;
- PYRAMIDA BASIC UNO. Має рівень шумності порядку 56 дБ при аналогічній продуктивності. Фільтри - алюмінієві 5-шарові.

Всі інші відмінності,навіть усередині макромоделей, полягають в колірному рішенні, ширині монтажу, продуктивності (у деяких моделях вона сягає 500 метрів кубічних).

← Кольорові контактні лінзи Купуйте кварцові лампи -... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен