Головна : Новини

Купуйте кварцові лампи - попереду зима!

, 13:27
0 701

Кварцові лампи найбільш активно використовуються в медичних установах, хоча останнім часом їх все частіше покупають для дому. З їх допомогою можна знищити більшість шкідливих мікробів і вірусів. Кварцеве очищення актуально круглий рік: у зимовий період особливо важливо убезпечити приміщення від грипу, а в літній час в приміщеннях особливо висока вологість (може з'явитися грибок і цвіль).

Напевно, саме надійнее засіб боротьби з патогенними бактеріями – це кварцова лампа. Купити (Київ) її можна в більшості медичних магазинів. Особливо зручно здійснювати покупку на сайті « Здоровенькі були & raquo ;. Тут вам порадять, який товар краще вибрати. Замовлений товар швидко доставлять кур'єри магазину.

Дейстяття лампа з кварцового скла просто: випромінювання, що проходить крізь кварц, ставати ультрафіолетовим і випромінює озон. Завдяки цьому хімічній сполуці гине більшість існуючих бактерій і вірусів – в тому числі пташиного і свинячого грипу.

Варто пам'ятати про прості заходи обережності під время використання кварцової лампи. Коли кварцова лампа включена, в приміщенні не повинно бути людей чи тварин. Винятком можуть бути тільки лампи, діапазон випромінювання яких безпечний для людини (деякі моделі від виробника « Сонечко »). Їх можна використовувати круглий рік, не побоюючись за здоров'я.

Кварцова лампа – ефективний засіб для профілактики і лікування безлічі захворювань. Серед них – риніти, тонзиліти, гайморити, ГРЗ; фурункульози, хвороби суглобів і шкіри й ін. Такі лампи не можна використовувати при активній формі туберкульозу та виразці шлунка, захворюваннях крові і т. д. У будь-якому випадку, перед покупкою лампи проконсультіруйтесь з лікарем.

В якості профілактики та лікування в медичних установах найчастіше використовується саме кварцова лампа. Купити в Києві її можна практично у всіх спеціалізованих магазинах. Крім того, таку лампу при необхідності встановлюють будинку. У такому випадку необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря та інструкції з експлуатації.

Синє випромінювання кварцових ламп є фактично цілющим для людського організму. Якщо ви захворіли, то достатньо буде кілька разів опромінити приміщення, ретельно провітривши його, і вже через кілька днів хвороба почне відступати. Крім того, зменшуються болевие відчуття, надає заспокійливу дію на нервову систему взагалі. У зимовий час кварцова лампа, купити (Київ) яку завжди можна в « Здоровенькі були & raquo ;, діє подібно до сонця. Її випромінювання багате на вітамін D, завдяки якому зміцнюються кістки і суглоби. Крім того, воно лампа допомагає організму сформувати натуральний бар'єр, що перешкоджає виникненню і розвитку дерматологічних і онкологічних захворювань. Щоб домогтися ще кращого лікувального ефекту, можна обробити кварцовою лампою одяг і засоби особистої гігієни. У такому разі всі шкідливі бактерії на поверхні речей загинуть.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ