здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Тренінги ділового спілкування

Жовтень 15 2014

Бізнес справа не проста, тут, як кажуть і до ворожки ходити не треба, щоб це зрозуміти. Цене просто виробництво якого-небудь товару або надання послуги. Бізнес - це комплексна діяльність, яка, навіть на самому мінімальному рівні не може обійтися без певного кола залучених у цю справу людей. Якщо узагальнити всі ці категорії людей, то умовно їх можна розділити на наступні групи по зацікавленості:

- виробник - це група людей, які безпосередньо залучені у виробництво, починаючи з рядових виконавців і закінчуючи керівником, який зобов'язаний організувати функціонування колективу;
- споживач - це група фізичних та юридичних осіб , яким призначається продукція, починаючи з оптового дилера і заканчівая кінцевим споживачем;
- постачальник - це група зацікавлених осіб, які беруть участь у постачанні необхідних для виробництва комплектуючих виробнику.

Всі ці ланки ланцюжка повинні ефективно функціонувати, що можливо тільки при нормальному взаємодії, що абсолютно неможливо без спілкування. Отже, будь-який учасник бізнес діяльності зобов'язаний знати хоча б ази ділового спілкування, а при можливості (яку необхідно організовувати) відвідувати спеціалізовані тренінги ділового спілкування. В першу чергу це критично важливо для керівників, оскільки вони організовують роботу колективу, укладають угоди, проводять наради та переговори. Уміння спілкуватися з партнерами означає вміння слухати (тобто сприймати ту інформацію, яку тобі намагаються донести) і вміння говорити (тобто правильно викладати свої думки та побажання). Як правило, тренінги з ділового спілкування проводять за окремими тематичними напрямками, з якими рано чи пізно може зіткнутися слухач.Серед найбільш затребуваних питань можна виділити наступні:

- правильне та успішне ведення переговорів;
- майстерність публічного виступу, ораторство;
- спілкування в телефонному режимі;
- вирішення конфліктних ситуацій;
- майстерність колективного спілкування (переконання, аргументація, вплив).

← Купуйте кварцові лампи -... Дитячий триколісний... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен