здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Доставка бутильованої води, як альтернатива централізованому водопостачанню

Жовтень 21 2014

Вода є одним з найважливіших, Якщо не самим найважливішим речовиною на цій планеті. Її молекули входять до складу будь-якого органічної речовини, в тому числі і людини, яка на 60% складається саме з води (мається на увазі тіло людини, органічна тканина). Знаючи це, а також шкільний курс фізики, один з фундаментальних законів якої говорить про те, що будь-яка дія вимагає визнаділених енергетичних витрат, можна легко зрозуміти, чому людина час від часу відчуває почуття спраги. То-то ритм життя, який веде сучасна людина неминуче веде до втрати життєвої енергії, водного балансу, які відновлюються, не в останню чергу завдяки вживання води. Також, цілком природним є той факт, чтпро людина не здатна організувати поставку питної води по централізованій системі подачі, без втрати її якості. Система подачі складається з трубопроводу (як правило, металевого) і різних подають і роздають елементів, які в силу своєї зношеності обтяжують воду різними непотрібними добавками і, що гріха таїти, дрібним сміттям, коррозіоннимі частинками. Виходом з подібної ситуації є доставка води в бутильованої вигляді. До речі здійснює компанія « АКВА-ТАЛА & raquo ;. При цьому вода після її видобутку (скажімо зі свердловини) не відправляється на очисні і транспортують водогони, а надходить до кінцевого споживача, у вигляді розфасованої за обсягом в пляшки. При повом вирішується головний на сьогодні питання - екологічність, адже усуваються проміжні непотрібні системи. Використання бутильованої води - це гарантії якості, щодо водних ресурсів наше планети.

← Чохли для iPhone 6 Основні обов'язки бюро... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен