Головна : Новини

Озонатор vs генератор сухого туману

, 19:24
0 943
Озонатор vs генератор сухого туману

Неприємні запахи в будинку, офісі або автомобілі доставляють дискомфорт їх мешканцям. Для видалення сторонніх ароматів вдаються до різних методів, що відрізняються один від одного трудомісткістю, ціною та ефективністю. Одними з найбільш дієвих є:

 1. обробка сухим туманом;
 2. обробка озоном.

У статті ми порівняємо дві технології, відзначимо переваги й недоліки кожної з них. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://ozon-prom.ua/, в якому можна придбати озонатор за доступною ціною.

Сухий туман: що потрібно знати?

Ця технологія видалення небажаних запахів народилася в Америці. Вона передбачає використання генератора, який перетворює спеціальну рідину в густий дим. Потік, що генерується апаратом, позбавлений вологи, тому не залишає розводів на склі, меблях, шкірі та тканині. Дія сухого туману поширюється на всі важкодоступні ділянки, включаючи щілини та навіть оббивку м'яких меблів. При активації приладу запускається процес генерації ароматизованого диму, який розщеплює неприємний аромат на молекулярному рівні. Після закінчення деякого часу в кімнаті пропадає сморід назавжди, якщо саме джерело запаху з неї вилучено.

Принцип обробки приміщення генератором сухого туману:

 • Пошук і ліквідація джерела небажаного запаху (якщо такий є).
 • Вибір аромату (антитютюн, вишня, апельсин, кавун, чоловічий парфум, новий автомобіль та інші).
 • Відключення пожежної сигналізації.
 • Створення герметичності приміщення (закриття вікон та дверей).
 • Підключення приладу до мережі та прогрів апарату.
 • Обробка приміщення (під час роботи приладу в кімнаті можна перебувати без захисної маски).
 • Провітрювання кімнати або автомобіля.

Технологія обробки приміщення сухим туманом — це ефективний спосіб дезодорації повітря, який при правильному застосуванні пристрою повністю видаляє запах в будинку або автомобілі.

При цьому дрібні кристали нейтралізатора запаху не мають дезінфікуючих властивостей, тому в усуненні джерела неприємного запаху органічного походження (викликаного бактеріями та грибковими утвореннями) вони неефективні. Прилад лише допоможе прибрати запах, який виділяють мікроорганізми, а саме джерело залишиться неушкодженим. Це один з недоліків цього методу перед озонуванням.

Озонування: що потрібно знати?

Другий спосіб боротьби з неприємними запахами — це застосування озонатора, тобто приладу, що генерує особливий газ з окисними властивостями. На відміну від генератора сухого туману цей апарат усуває запах будь-якого походження. Сучасний озоногенератор оснащений спеціальною озоновою пластиною, що виробляє озон з кисню, який вступає в контакт з молекулами забруднюючих речовин і руйнує їх.

Озонування в деякому роді схоже з дією генератора сухого туману — процес також має на увазі боротьбу з поганим запахом, але ефективність його застосування набагато вища, а результат дії — ширші. Озон ефективний не тільки в усуненні сторонніх запахів, але й завдяки бактерицидним властивостям газу — в знищенні вірусів, грибків і бактерій, що є причиною неприємного запаху.

Принцип обробки приміщення професійним генератором озону:

 1. З кімнати або автомобіля виходять люди та тварини.
 2. Створюються герметичні умови для обробки.
 3. Прилад підключають до мережі.
 4. Виставляють час дії пристрою за допомогою таймера.
 5. Під час роботи озонатора вхід на оброблювану територію заборонений.
 6. По завершенні озонування кімнату або салон провітрюють.

Озонування — це сучасний метод усунення причини небажаного запаху та дезінфекції поверхонь в закритих приміщеннях.

Порівняння дії озонатора та генератора сухого туману

Порівнюючи ефективність в боротьбі з неприємними ароматами, озонатор суттєво перевершує свого колегу. Апарат, який виділяє дим, що приємно пахне, корисний в боротьбі з небажаними запахами за умови повної ліквідації джерела смороду. Ефект від розпилення сухого туману залежить від якості пристрою, стійкості ароматичної рідини, а також кількості випущеного туману.

Метод відмінно справляється із завданням у звичайних умовах — у квартирах, офісах і машинах, де немає стійкого аромату органічного походження. Генератор сухого туману не готовий впоратися зі складними запахами, наприклад, після пожежі або в сирому приміщенні, де є цвіль і грибок. А ось цілеспрямовано позбутися від жуків і мошок цей прилад допоможе, якщо використовувати спеціальну рідину проти комах. Озонатор, у свою чергу, не підходить для швидкого вирішення конкретно цієї проблеми.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ