Головна : Новини

Термоси Zojirushi - японське досконалість

, 16:06
0 1364
Термоси Zojirushi

Японія — невелика острівна держава Східної Азії, яка у свідомості багатьох асоціюється з високими технологіями, неперевершеною якістю та умінням бачити велике в малому. А ще — це витончений стиль, вся краса якого криється в простоті та гармонії з навколишнім світом.

Zojirushi - це один з яскравих представників японського перфекціонізму, компанія, що має більш ніж 90-річну історію виготовлення посуду і термосів. Саме їй ми зобов'язані появі на світ перших у світі металевих термосів із вакуумною колбою (відбулося це в 1981 році).

Далі, ми розглянемо неповторні особливості улюблених багатьма термосів і термокружок, а також розберемося у тому, чим же хороші термоси саме цієї ТМ. До речі, в інтернет-магазині https://x-gear.com.ua/brand/zojirushi, ви безпосередньо можете придбати продукцію Zojirushi в Україні.

Зовнішній вигляд

Більшість термосів і термокружок Zojirushi виготовлені з нержавіючої сталі. Із зовнішньої сторони вони мають глянсове або матове покриття (останнє дозволяє продукції менше ковзати в руці). Дно термосів оснащене пластиковим покриттям, завдяки чому воно є більш стійким на слизькій поверхні. Термоси виготовлені за вакуумною технологією: між двома стінками з нержавіючої сталі знаходиться зазор товщиною всього 1 мм (технологія Super Light and Compact). Зменшення зазору з 2 до 1 мм дозволило зробити термоси компактнішими та легшими без шкоди для теплових характеристик. Термоси мають широке горлечко, що дає можливість кидати в нього кубики льоду або нарізані скибочками фрукти.

Внутрішнє покриття

На відміну від термосів більшості інших виробників, продукція Zojirushi має спеціальне внутрішнє покриття (Non-Stick Interior), що перешкоджає виникненню металічного присмаку у напоїв або продуктів, які в них зберігаються.

Кришка

Кришка термосів Zojirushi є справжнім шедевром, тому на ній варто зупинитися докладніше:

  • Пробка з клапаном виготовлена з харчового пластику за технологією Sealed Stopper, а кришка-чашка з нержавіючої сталі з внутрішньої сторони забезпечена пластиковим покриттям. Отвір для наливання спеціально має невеликий діаметр для того, щоб знизити втрату тепла під час наливання рідини.
  • Кришку-чашку термоса неможливо закрити без клапана автоматичного закриття.
  • Всі прокладки термоса виготовлені з каучуку, а не силікону, що підвищує термін служби термоса.
  • Пробка розбирається і легко миється, а отже — краще працює та не накопичує сторонні запахи.

Ручка

Більшість моделей Zojirushi мають зручні широкі складні ручки та ремені для перенесення. Також ручка не дозволить термосу далеко покотитись, якщо покласти його на рівну поверхню.

Висновки

Говорити про японські термоси можна довго, тому ми лише коротко описали основні родзинки, залишивши вам можливість самостійно оцінити продукцію Zojirushi.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ