Головна : Новини

Переваги та недоліки газових котлів

, 17:07
0 675
газовий котел

Багато господарі будинків і навіть квартир при виборі опалювального приладу найчастіше зупиняються саме на газових котлах. У більшості країн це найоптимальніший варіант опалення, адже газ там є одним з найдешевших видів палива. Та й для заміських будинків і котеджів дуже зручно мати автономну систему опалення. Але, як і інші опалювальні прилади, газові котли володіють і плюсами, і мінусами, які при виборі цього агрегату неодмінно варто враховувати. Далі, ми безпосередньо розглянемо основні переваги та недоліки таких котлів.

Переваги газових котлів

Логічно буде почати з переваг цього виду опалювальної техніки, адже з ними важко посперечатися, і саме тому багато людей зупиняються на виборі саме газових котлів. Отже, перевагами цих агрегатів є:

  • Дуже високий коефіцієнт корисної дії. З огляду на низьку вартість газу, цей агрегат виробляє значно більше енергії, ніж її поглинає.
  • Газовий котел здатний добре обігрівати величезні приміщення, чим не завжди можуть «похвалитися» інші опалювальні прилади.
  • Вам не треба ламати голову над місцем, де буде зберігається паливо, а також у газових котлів порівняно прості експлуатація і ремонт.
  • Безперечною перевагою газових котлів є й те, що вони можуть прослужити багато років. Так, наприклад, газовий котел виготовлений з чавуну може прослужити півстоліття, а котел зі сталі — мінімум 15 років.

Недоліки газових котлів

Без сумнівів, переваги у даних опалювальних приладів величезні, але й мінуси такого обігріву теж важливі. Перейдемо тепер до недоліків газових котлів:

  • для установки та експлуатації газового котла вам необхідно отримати певний документ в державній службі;
  • якщо трапляються якісь збої в газовій трубі, то газовий котел може на це відчутно прореагувати, наприклад, він може закоптиться;
  • якщо у вас великий будинок (понад 100 м2), то недоцільно використовувати газовий котел, економічно це навряд чи буде дуже вигідно;
  • потрібно уважно стежити, щоб, не дай Боже, не сталося витоку газу, адже безпека, — найважливіше.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ