здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Електрокардіографи Fukuda (Фукуда)

Жовтень 30 2014

Організм людини є одним з найскладніших природних механізмом, одним з найвидатніших творіньприроди. Як і будь-який механізм, створений тією ж людиною, його організм потребує постійного енергетичному поповненні для активної роботи і функціонування. Всі необхідні ресурси ми отримуємо, в основному, з їжі, яка, потрапляючи в організм, перетворюється і доставляється до кожної окремій клітці. Це можливо завдяки розгалуженій мережікровоносних судин - магістралях серцево-судинної системи організму. Для того, щоб кров рухалась і виконувала свої функції, необхідна стабільна робота одного з найважливіших органів - серця. Природно, як і будь-який механізм (а серце, по суті, таким і є, представляючи собою мульти клапанний насос) воно схильне збоїв (хворобам, Патологіям). Захворювання серця і всієї серцево-судинної системи, як каже статистика, є   причиною найбільшої кількості смертей у світі. В таких умовах важливо регулярно контролювати стан і роботу серця. Зробити це неможливо без застосування методів ЕКГ (електрокардіографії) і сучасних електрокардіографів. Це прилад, якийе реєструють і візуалізують криву серцевого ритму в 12 стандартних відведеннях. Вони можуть бути, як стаціонарними, так і портативними, відрізняються кількість одночасно трансльованих каналів та іншими периферійними функціями. Одним з провідних виробників електрокардіографів у світі є японська корпорація Fukuda (Фукуда), заснована в дАлеком 1939 році. На її потужностях був створений перший в Японії і один з перших у світі електрокардіографів. На сучасному етапі, представлена ??на ринку Росії двома найбільш ходовими моделями: CardiMax FX-8222 і FX-8322 / 8322R. Вони оснащені сучасним сенсорним дисплеєм, знімною та внутрішньою пам'яттю, новим перетворювачем, можливістю зміни скОрост вимірювання та іншими функціями.

← Косметика Аква Мінерал... Наручний жіночий годинник  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен