Головна : Новини

Історія успіху Філіпа Цептера, президента та засновника Zepter International

, 16:15
0 676
бренд Zepter

Свого часу посуд Zepter був відомий у всьому світі. Практично не було господині, яка б не чула про диво каструлі та не мріяла отримати їх у своє розпорядження. Такий посуд вважався панацеєю від будь-якого спалення, недоготування та інших «оберегів» кулінарних справ. Як відомо, бренд випускає продукцію з урахуванням усіх норм правильного харчування. До цього дня тривають суперечки щодо переваг та недоліків цього посуду, його придатності чи непридатності для використання. Ми спробуємо розібратися, що це за продукти та які його особливості. Ну а розповість нам про це співробітник офіційного інтернет-магазину https://zepter-ua.shop/, в якому безпосередньо можна придбати продукцію Цептер в Україні.

Кілька слів про виробника "Zepter"

Посуд Цептер виготовляється австрійською компанією, повне найменування якої звучить як Zepter International. Бренд запатентовано в 1986 році Міланом Янковичем. Сьогодні він носить псевдонім — Філіп Цептер. На початку своєї професійної кар'єри цей транснаціональний бренд займався виробництвом посуду. У наш час, крім цієї продукції, компанія також виробляє багато інших побутових товарів:

 • змішувачі;
 • системи водопідготовки;
 • пилососи;
 • популярна лампа Bioptron також є розробкою ТМ Zepter.

Але, з усім тим, саме посуд Цептер вважається основним бізнесом Zepter International. Бренд сповідує здоровий спосіб життя, а тому спеціалізується на створенні неокислювального та нержавіючого посуду з нікелю та хромованої сталі, що характеризується бездоганною теплопровідністю. Перевага таких кухонних приладь полягає в тому, що ви можете готувати їжу без використання води, жиру та олії. Тому втрата поживних речовин і вітамінів, що містяться в продуктах, зводиться до мінімуму. Сьогодні посуд Zepter розробляється на 7 заводах, розташованих в Італії, Швейцарії та Німеччині. А сам концерн має офіси у понад 40 країнах.

Колекції та асортимент продукції Zepter

Усі товари Цептер мають 5 категорій:

 1. Zepter luxury. Колекція атрибутів для письма, текстилю, годинників та ювелірних аксесуарів.
 2. Zepter Home Art. Це унікальна запатентована лінія посуду для приготування здорової та смачної їжі з вишуканим дизайном.
 3. Zepter Medical. Медичне обладнання та засоби для догляду за тілом.
 4. Zepter Home Care. Професійні та побутові аксесуари для швидкого очищення та дезінфекції.
 5. Zepter Cosmetics. Швейцарська декоративно-косметична продукція.

Особливості посуду ТМ Zepter

Посуд Цептер відрізняється такими особливостями:

 • Його досить просто мити. Ви навіть можете виконати цю процедуру за допомогою посудомийної машини, не турбуючись про цілісність предметів.
 • Кухонний інструмент Zepter економить час на приготування їжі. Це можливо завдяки чотирирівневій системі, яка дозволяє на одній конфорці готувати кілька страв одночасно.
 • Для створення посуду використовується нікель-хром, що складається з високоякісного нікелю, платини, срібла, молібдену та хрому. В результаті виходить хімічно стійкий сплав. Це не змінює ароматичних та смакових характеристик продуктів. Крім того, такий метал запобігає можливості отруєння організму деякими елементами сплаву під час варіння, а також зберігання делікатесів.
 • Посуд Zepter використовує теплове накопичувальне дно, що зберігає теплову енергію. Завдяки цій особливості можна готувати їжу при температурі 60-80 градусів, що допомагає зберегти корисні якості всіх інгредієнтів.
 • Ряд приладів мають термоізольовані ручки, які не нагріваються на плиті під час готування і залишаються холодними.
 • До переваг посуду Цептер також можна віднести й той факт, що він має нескінченне життя. Тому нема потреби через деякий час замінювати один предмет іншим.

Висновки

Як бачите посуд ТМ Цептер — дійсно високоякісний та дуже корисний. Тому не дивно, що величезна кількість домогосподарок по всьому світу вибрали саме його.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ