Головна : Новини

Гіпертонічна хвороба, її діагностика

, 17:37
0 578

Перш ніж приступити до лікування гіпертонічної хвороби потрібно зрозуміти природу підвищення артеріального тиску. І, якщо у вас немає супутнього захворювання, яке є причиною симптоматичної гіпертонії, то, згідно з концепцією тибетської медицини, підвищення артеріального тиску викликає порушення харчування й дихання органів і тканин, в першу чергу нирок і нервових центрів кори і підкіркових структур головного мозга.

Причиною порушення харчування життєво важливих органів тибетська медицина вважає закупорку судин, або звуження їх просвіту, в результаті кров'яного тромбу « дурною » кров'ю, повітряного тромбу газами, внаслідок порушення газообміну і погіршення « дихання » крові та тканин, і слизисто - лімфатіческого або твердого тромбу, причиною якого є « холод ».

Також артеріальний тиск організм піднімає для поліпшення обміну речовин або для видалення токсинів з крові посилення ниркової фільтрації при високій ендогенної інтоксикації.

Як діагностувати і як лікувати кожен з вищеописанихвипадків?

Для цього вам потрібно зібрати вашу сечу в скляну посудину і провести діагностику за канонами тибетської медицини, адже сеча - це профільтрована вашими нирками кров. І те, що ви побачите в сечі і у вашій крові.

Якщо ваша сеча піниться, або в ній спостерігаються повітряні пузирькі, як в келиху шампанського, то це означає, що ваші тканини і ваша кров погано дихають, погано засвоюють гази і тому вони у вигляді бульбашок плавають в крові та сечі.

Для лікування гіпертонії в цьому випадку і нормалізації дихання крові та тканин слід застосовувати « Енергетин » (Приймати по 1 чайній ложці 2 раза в день, вранці до їжі, а ввечері через 2 години після прийому їжі), і « Расаяна » (Вживати разом з « Енергетин » двічі на день, або на ніч 1 раз).

Також для нормалізації « дихання » крові тибетська медицина рекомендує наваристі кісткові бульйони в обід, нерафіновані олії, ячменную кашу і молочні продукти на вечір.

Якщо сеча насичено жовта, або має червонуватий відтінок, або каламутна або має різкий запах, то це означає, що в крові є багато токсинів, або « дурна кров » закупорює судини і організм під тиском намагається забезпечити харчування життєво важливих структур.Адже « дурна кров & raquo ;, по тибетски смуг - по, НЕ живить органи і тканини і є перешкодою для їх дихання і харчування.

У такому випадку перші 3-4 місяці треба призначити « Сандал » по 1 чайній ложці вранці та в обід перед їжею, а через 4 місяці виганяти « дурну кров » компотами з ягідобліпихи, які максимально слід приймати вранці. Також для лікування не можна надмірно наїдатися, вживати свіжу, смажену, кислу (за винятком лимона і обліпихи) і пекучу їжу, їсти вночі. Найкраще тут підходять рис Басматі, горохове пюре, риба, свинина і телятина, які призводять.

Якщо на тлі « Сандалу & raquo ;, який виганяє « дурну кров » артеріальний тиск стрибати, то вранці перед їжею треба приймати 1 чайну ложку « Енергетин & raquo ;, а на ніч 1 чайну ложку « Расаяна & raquo ;, на вечерю ячмінна каша.

Прозора біла сеча, без запаху, або зі слабким запахом свідчить проте, що причиною гіпертонії є « холод ».

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ