Головна : Новини

Переваги шафи купе перед іншими меблями

, 12:13
0 441
шафа купе

Основні переваги шаф купе перед звичайними — це те, що вони більш ефективно використовують простір для зберігання речей, а двері розсуваються, а не розчиняються. Для відкриття дверей у звичайній шафі необхідний додатковий простір, який є далеко не завжди. А якщо купити шафу купе, виконану на замовлення, то можна використовувати навіть "мертві зони" вашого житла, заощадивши такі дорогоцінні "квадратні метри". Вбудовані шафи купе дозволяють використовувати простір до стелі, а дзеркальні двері купе ще й візуально розширять приміщення, що особливо непогано буде в передпокої. Нерідко шафи купе використовують і в якості перегородки, за допомогою якої поділяють кімнати на окремі зони, при цьому, сама шафа залишається вмістилищем речей, книг і посуду.

Шафа купе в передпокої

Будь-яка квартира і будинок починається з передпокою. Одного погляду на нього досить, щоб отримати поняття про достаток, смаки та інтереси господарів. Його облаштування починається з виготовлення найбільш значущою і водночас функціональної його частини — шафи купе.  Особливості шафи купе в передпокої — це обов'язкове зберігання верхнього одягу і взуття, а також сумок і валіз. Виходячи з цього, і визначається конструкція.

Оптимально буде зробити в шафі купе в передпокої 2 секції під одяг, 1 секцію під полки для сумок, шапок, а також відділ для взуття. Дві секції для одягу потрібні, щоб в одній секції помістити повсякденний одяг, а в іншій — одяг, яка буде зберігатися в очікуванні настання відповідного сезону.

Обов'язково в шафі в передпокої необхідно зробити хоча б одні двері з дзеркалом. Воно розширить простір, та й просто дозволить вам оцінити ваш зовнішній вигляд.

Зазвичай шафу купе в передпокої роблять вбудованим (тобто від стіни до стіни та від підлоги до стелі), щоб вона органічно вписувалася в передпокій, не створюючи ефект чужорідного тіла.

Шафа купе в житловій кімнаті

Кімнати у квартирі або будинку можуть бути великими та маленькими, темними та світлими, але незалежно від усього цього необхідно все продумати й спланувати, щоб приміщення було комфортним для проживання. У будь-яку кімнату: вітальню, спальню або дитячу, і навіть кухню можна зробити шафу купе.

Наприклад, в спальні вона стане гідною заміною громіздким шафам з розпашними дверима. При грамотному дизайні та конструктивному підході шафа купе впишеться в абсолютно будь-яку спальну кімнату, будь-яку не тільки в сенсі стилю, але й геометрії.

Зазвичай в спальні шафа купе виготовляють вбудованим, всі двері дзеркальними, відкриті секції не передбачені. Непоганою ідеєю буде зробити бічну консоль, на якій можна помістити будь-яку дрібницю, або предмети декору.

Шафа купе у вітальні

За своїм основним призначенням шафа купе у вітальні — це сховище легкого одягу, постільної білизни, якихось предметів для прикраси інтер'єру, побутової техніки, посуду, в загальному, всього, що може знадобитися в цій кімнаті.

Необхідні та обов'язкові секції в шафі купе для вітальні — це 2 секції під одяг і 2 секції під полки. Досить часто застосовується елемент конструкції — відкрита центральна секція, в якій основним елементом є телевізор.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ