Головна : Новини

Fromin - це вода льодовикового періоду

, 01:27
0 793
вода FROMIN

Людина безпосередньо пов'язана з навколишнім середовищем і, отримуючи від нього найважливіші мінерали та мікроелементи, вона заряджається позитивом і енергією. Важливою складовою нашого життя без винятку є вода, адже — це джерело чудового самопочуття та міцного здоров'я! Саме тому, ми маємо вживати воду відмінної якості. Fromin - це вода льодовикового періоду з понад 15 тис. річною історією! До речі, в Україні її можна придбати у офіційного представника на сайті https://fromin.ua.

Трішки історії

Джерело Fromin утворилося в результаті танення льодовиків, воно не забруднене результатами роботи промисловості та життєдіяльності людини, не перевантажене інформацією про війни, світові конфлікти та катаклізми. Бувши артезіанським колодязем, воно захищене від людського втручання шаром гірських порід.

Чому саме Fromin?

Унікальні фізичні властивості, низька мінералізація, хімічний склад, а також мікробіологічна чистота роблять цю воду ідеальною для щоденного споживання. Fromin видобувають без застосування насосів, а також вона не проходить ніякої фільтрації. Як результат, її унікальні властивості зберігаються у повному обсязі. Завдяки рівню pH8, при регулярному застосуванні стабілізується метаболічний процес, посилюється імунітет, знижується рівень кислотності, нормалізується стан ШКТ, шкіри та кровоносної системи, а також всього організму.

Киснева насиченість води становить 69 %. А вміст кальцію в обсязі 70 мг / л — головна перевага води Fromin Kojenecka. Згідно з європейськими нормами, ця вода проходить додатковий контроль якості та є ідеальною для майбутніх мам. Вона підтримує здоровий розвиток плода, а приготування сумішей для немовлят може проходити без високої термічної обробки.

Родзинкою в лінійці Fromin є Fromin Crystal - вода зі справжніми кристалами гірського кришталю, які сприяють підвищенню імунітету та рівня енергії, а сама вода має чудову властивість накопичувати в собі максимум енергетичної інформації, одержуваної від поміщених в неї кам'яних кристалів.

Висновки

В Україні воду Fromin доставляють з дотриманням строгих санітарних норм — в захищених від УФ-променів коробках і охолоджених до + 9 0 С рефрижераторах, а всі пляшки відрізняються унікальним дизайном, аналогів якому ви не знайдете в усьому світі. Девіз Fromin - навчити людей пити «правильну» воду, з відповідальністю підходити до процесу вибору води та допомогти розібратися в її хімічному складі. Адже спробувавши один раз справжню гірську воду, вже ніколи не відмовите собі в задоволенні пити її й надалі. Кожною клітиною ваш організм буде відчувати вібрації цілих тисячоліть, наповнюючись енергією природи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ