здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Діагностика головного мозку при порушеннях його роботи

Листопад 08 2014

Людина, хоч і досить молодою вид на планеті (у всесвітньому масштабі) і не відрізняється значними розмірами, проте є найбільш розвиненим видом з усіх існуючих - найбільш яскравим творінням природи. Організм людини - це складний симбіоз систем і органів, які гармонійно взаємодіють між собою. Якась система відповідає за формування каркаса тіла (опорно-руховий апарат), інша - за кровообіг (сердечнососудистая), третя - за повітрообмін (дихальна) і т.д. З цього можна зробити висновок, що організм людини - це досить складний механізм (у широкому сенсі цього слова), а будь-який мало мальськи складний механізм містить блок управління, які синхронізує роботу всіх систем. Ворганізмі людини таким блоком управління є головний мозок. Він відповідає за всі явні і приховані (підсвідомі) реакції організму на зовнішні і внутрішні збудники. Так само, як, наприклад, простий нежить заважає нам вести звичний спосіб життя, так і будь-яке порушення роботи або ураження головного мозку, порушує цю тонку нитку взаємозв'язкувсіх систем. Порушення роботи мозку може відбуватися по чисто медичних причин (імунні, судинні, травматичні, ракові, генетичні захворювання), так і з точки зору психології (порушення підсвідомості, психічні захворювання). Для визначення першопричини порушення проводиться комплекс діагностичних заходів, що включає Клінічнеие лабораторні дослідження, збір необхідної інформації, МРТ, КТ. МРТ або КТ є фактично незамінною при дослідженні клінічних проявів порушень його роботи, але за її результатами можуть призначатися додаткові дослідження, наприклад, біопсія. Не є зайвою (а в деяких випадках і базової) психологічна оцінка стану і работ головного мозку.

← Чому болить поперек? Заправка картриджа Canon... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен