Головна : Новини

Заправка картриджа Canon PG-510

, 01:00
0 530

Сучасний світ дуже динамічний і мінливий , часом настільки, що важковизначити цю динаміку. З кожним роком наука розвивається все швидше, а разом з нею і техніка. Те, що ще років 10 тому здавалося малоймовірним, сьогодні об'єктивна, широкодоступним реальність. Тут дуже показовий досвід вашого покірного слуги - автора, літо десять тому колишнього студентом вузу і, як десятки і сотні його колег простоював в очероди до принтера в надії надрукувати необхідний текст або зробити ксерокс. Не кажу вже про фотографії, яка в той час була не інакше, як плівковою і аж ніяк не такою масовою, як сьогодні. Але ось минуло тих десять років, автор пише статті на новенькому ноутбуці (який на той час, до речі, також був великою рідкістю), а роздрукувати їх, так само, кадо зробити ксерокопії або кольорові фотокартки можна на одному компактному пристрої - струменевому принтері або БФП. Найбільш поширеними на ринку є принтери Canon (наприклад, лінійка Pixma). Не будемо зараз вдаватися в складну систему розподілу чорнила, скажемо тільки, що надходять вони зі спеціальних контейнерів - картриджів. Найчастішеїх в принтері є два: PG-510 (чорне чорнило) і CL-511 (кольорові чорнила). Найбільш ходовим, природно, є. Головною особливістю цього картриджа і, одночасно, найбільш слабким місцем, з точки зору користувачів, є чіп, що зчитує рівень фарби в картриджі. Головною проблемою такої системи, є те, що при зниженні рівнячорнила до мінімуму, чіп автоматично, на програмному рівні, визначає картридж порожнім. В результаті у користувача залишається два варіанти можливих дій:

- офіційно рекомендований виробником, тобто заміна на новий картридж. Не знаю, як там за океаном до цього ставляться, але в наших реаліях, регулярна покупка нового картриджа, рівного за ціною п'яти-шести флаконам з фарбою взагалі не розглядається, як варіант;
- заправка картриджа додатковими чорнилом. Варіант можливий, дешевий, але має ряд обмежень і рекомендацій щодо виконання.

Для того, щоб справити заправку картриджа PG-510, нужале, спершу, витягнути його з посадкового місця в друкуючій голівці. Потім, прибираємо наклейку на кришці картриджа. Під нею, десь посередині виявитися круглий поглиблення. Його необхідно просвердлити і, за допомогою, звичайного шприца та голки. Важливо пам'ятати, що слід залишати незаповненим обсяг картриджа приблизно на полміллілітра щоб уникнути плямаосвіти. Наклейку на заправленому картриджі, встановлюють на місце, а потім і сам картридж.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ