здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411



 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Роль хребта для здоров'я організму

Листопад 08 2014

Людський організм - це досить складна і взаємопов'язана система, де все органи, всі найдрібніші клітинки взаємодіють між собою. Важко віддати перевагу якійсь окремій системі (серцево-судинної, нервової, ендокринної тощо), всі вони виконують свою окрему і, в теж час, комплексну роль. Тим не менш, як б не були важливі окремі частини злагодженого складного механізму, вони не можуть ефективно робітать без центрального апарату управління - нервової системи. Одним з ключових її елементів є хребет, в якому розміщується одна з головних нервових магістралей, що ведуть до головного мозку - спинний мозок, а також сходяться всі нервові закінчення від органів і систем. Крім того, хребет також є частиною скелета - основи опорно-двигатЄльня апарату. Саме тому проблеми з хребтом так радикально позначаються на всіх залежних системах. Недостатня увага до здоров'я хребта може призвести до таких порушень (захворювань хребта), як остеохондроз, сколіоз, ревматизм, радикуліт і їх різних ускладнень. Нерозумно вважати, що подібні захворювання впливають толькпро на порушення постави чи рухливість, адже нервові закінчення від уражених хребців можуть нести сигнали до інших органів, а це означає збоі в їх нормальній роботі. Лікування захворювань хребта в амбулаторних або стаціонарних умовах - процес тривалий і вкрай витратний. Тому, виходом із ситуації може стати профілактика і по методике Євмінова. Вона передбачає щоденні короткочасні заняття на Профілакторі Євмінова - спеціальної похилій дошці, яка сприяє зняттю напруг і поступової розвантаженні хребта, а значить профілактиці надлишкових вражаючих факторів.

← Заправка картриджа Canon... Як зареєструвати своє... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен