здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як зареєструвати своє підприємство

Листопад 09 2014

Ведення будь-якої підприємницької діяльності - це довОльне складний процес в плані регулювання цієї самої діяльності. Ні для кого, напевно, не секрет, що будь-який бізнес - це, насамперед, джерело доходу для його власника. Але, якщо взяти, наприклад, держава, як якийсь правовий суб'єкт, то воно не веде цієї самої підприємницької діяльності, але зобов'язана мати активні доходи для покриттяі підтримки різних соціальних і комерційних програм найвищого рівня. Держава, в цьому сенсі, володіє джерелами пасивних доходів, в ролі яких виступають податки і збори - певна законодавчою базою (Податковим кодексом), частина доходу фізичних та юридичних осіб, учасників підприємницької діяльності, який відлічуєтьсяться на користь держави і становить основу бюджету країни. Природно, для того щоб ефективно враховувати і контролювати діяльність будь-якого підприємства, необхідно мати дані його звітності, а це не можливо без його офіційної реєстрації. Цей процес називається легалізацією діяльності підприємства або, іншими словами, вихід з тіні. Следует чітко розуміти, що розмір фіскальної політики держави по відношенню до кожного конкретного суб'єкта підприємницької діяльності залежить від типу (тобто, організаційно-правової структури) підприємства, обсягів його діяльності і широти його ринків збуту. У загальному випадку, будь-яка людина (або група однодумців) може створити суб'єктпідприємницької діяльності в одній з двох основних форм: як фізична особа підприємець (ФОП, ПП) і юридична особа (ТОВ, ЗАТ, ВАТ). Наступним кроком є ??вибір назви і системи (форми) оподаткування (дохідної частини держави). Вартість і тривалість реєстраційних заходів залежить від обраної форми господарської деятельность, а значить і кількості необхідних документів, і в середньому не перевищує 7 календарних днів. Процес реєстрації підприємства складається з декількох основних етапів і, як правило, відбувається в наступному порядку:

- підготовки та надання мінімально необхідних для реєстрації документів, а також поясндаткови інформації;
- підготовка повного комплекту документів, включно зі статутом, протоколом, реєстраційні картки тощо);
- нотаріальне завірення документів за участю співзасновників підприємства;
- власне, реєстрація в державних фіскальних органах;
- передача готового повного пакету документації власнику предпріятія.

З цього моменту починається історія підприємства, як одного із складових цеглинок економіки держави.

← Роль хребта для здоров'я... Чому вам варто відвідати... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен