Головна : Новини

Як вибрати дитячу пластикову гірку?

, 00:56
0 590
пластикова гірка

Катання з гірки — одне з найулюбленіших занять дітвори дошкільного та молодшого шкільного віку. Підіймаючись на гору по сходах, а потім з'їжджаючи вниз, малюки не просто отримують заряд радості та веселощів, а й тренують спритність і координацію рухів. Таке активне проведення часу дозволяє дітям рости міцними й фізично здоровими. Далі, ми розглянемо основні переваги дитячих гірок з пластику. Ну а розповість нам про це співробітник компанії Чілдренс Плейс, яка безпосередньо займається їх виробництвом та монтажем.

Пластикові гірки: що потрібно знати?

Сучасні пластикові гірки, як і будь-яке інше ігрове обладнання з цього матеріалу, виготовляються з високоякісних матеріалів, що володіють високою міцністю, надійністю і довговічністю. Гірка пластикова проектується з урахуванням вимог безпеки, дотримання яких підтверджується відповідним сертифікатом. Якісна гірка обов'язково забезпечена зручними поручнями, широкими боковинами, здатними запобігти падінню дитини, гладким спуском і неслизькими сходинками.

На відміну від дерев'яних або металевих, пластикові гірки не іржавіють, що не розсихаються, завдяки порівняно невеликій вазі легко транспортуються, встановлюються і, при необхідності, переміщаються з місця на місце.

Вибір гірки в залежності від місця установки

При виборі дитячої пластикової гірки слід врахувати всі нюанси, від яких залежить безпека використання обладнання, а також термін його служби. Перш за все, потрібно визначити мету придбання, адже вибір конструкції безпосередньо залежить від передбачуваного використання гірки. Наприклад:

  • Гірка із пластику, призначена для установки в ігровій кімнаті або на дитячому майданчику повинна володіти особливою міцністю (здатністю витримати великі навантаження), оскільки кататися на такій гірці будуть сотні дітей.
  • Гірки для дому можуть бути виконані з більш тонкого пластику, крім того, їх розмір повинен відповідати розміру приміщення, в якому буде встановлено ігрове обладнання.
  • Якщо купується гірка для дачі, слід звернути увагу на можливість її використання на відкритому повітрі — пластик повинен добре переносити перепади температур, а також вплив атмосферних опадів.

Від призначення гірки безпосередньо залежить її ціна — високоміцне обладнання дитячої ігрової кімнати для комерційного використання, розраховане на великі навантаження, коштує на порядок дорожче, ніж невелика гірка для дому або дачі. Економія в цьому випадку недоцільна — використання гірки для дому в комерційних цілях, по-перше, небезпечно, а по-друге, економічно невигідно — при активній експлуатації таке обладнання дуже швидко вийде з ладу.

Вибір гірки з урахуванням віку дитини

Вибір гірки залежить і від віку дитини — для малюків від 1,5 до 3-х років випускаються гірки висотою до півтора метра з пологим спуском і двома-трьома широкими сходинками, для спритних і фізично розвинених діточок 4-6-ти років можна придбати вищу гірку з більш складною конструкцією.

Гірки можуть бути самих різних конфігурацій — одно- і подвійні, прямі та хвилеподібні, відкриті або зроблені у вигляді тунелів. В оформленні дитячих гірок використовуються яскраві, чисті кольори (жовтий, червоний, зелений, синій), крім того, вони часто виконуються в формі казкових замків, будиночків, космічних кораблів, персонажів улюблених казок або мультфільмів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ