Головна : Новини

Кому і навіщо потрібен психолог?

, 17:51
0 567
психолог

Часто чуєш від людей: «Я сам здатний розібратися зі своїми проблемами або я той ще психолог!». І добре, якщо це правда, і що говорить такі слова людина, яка щаслива у своїй родині, з радістю зустрічає новий день, робота і стосунки з оточуючими, приносять їй радість, а труднощі та проблеми збагачують життя, а не перекреслюють його.

А якщо ні, і показна психологічна грамотність — це захист від нездатності впоратися зі своїми проблемами? Інше питання в тому, як з ними справлятися, який результат буде отримано і якою ціною. Адже буває так, що, наприклад:

  • Чоловік, виходячи з бажання бути щасливим, розлучається з невірною дружиною, а образа досі трясе його настільки, що він так і не може створити нових міцних відносин. Або, навпаки, почуття провини за якісь вчинки заважає жити.
  • Або робота давно стала рутиною, хочеться щось змінити, але дуже страшно, особливо, коли є постійний дохід.
  • Або дуже важко відповісти на черговий виклик життя: погану поведінку дитини або її неуспішність, небажану вагітність, переїзд, втрату близької людини, розлучення, стресову ситуацію, втрату роботи.
  • А може бути й так, що все в житті чудово, але є одне АЛЕ..., яке раз по раз вносить ложку дьогтю в досить стабільне життя.
  • Або виявилося, що все, чого досягав з великими труднощами, призвело до відчуття безвиході, безглуздості життя або марності власних зусиль зробити себе або близьких щасливими.

Мабуть, можна ж усе сформулювати фразами:

  1. "З мене досить!".
  2. «Потрібно терміново щось міняти!».
  3. "Я більше так не можу!".
  4. «Цей біль просто нестерпний!».

Коли, здавалося б, правильні поради друзів і родичів не допомагають або не підходять особисто вам. В цьому випадку грамотний психолог в Івано-Франківську допоможе відчути та зрозуміти в собі самому вірне, відповідне рішення. І цінність допомоги фахівця як раз полягає в тому, щоб допомогти вам почути себе, а не випробувати на собі чужий, можливо і протипоказаний вам досвід.

Будь-яка, навіть найдосвідченіша людина стикалася з певною проблемою 1-2 рази в житті. Психолог, який же за родом своєї діяльності вислухав безліч людей, постійно вдосконалює свої знання про них, враховує особливості реагування різних клієнтів на одні й ті ж ситуації. Бувають переживання, про які ми не можемо нікому розповісти.

Психолог — це якраз той фахівець, який зобов'язаний витримувати інтенсивність вашого болю, не руйнуючись особисто. До цього спеціаліста варто звернутися, якщо вам хочеться висловити висловлене, не травмуючи при цьому тих, хто вам дорогий, і позбутися від "душевного сміття", або коли вам хочеться побачити ситуацію «зі сторони».

Хороший спеціаліст допоможе клієнту усвідомити та прийняти себе таким, яким він є, зробити відносини з близькими людьми більш гармонійними та побачити нові перспективи власного розвитку,

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ