Головна : Новини

Ходунки для інвалідів. Їх функції і види

, 09:18
0 929

Ходунки - засіб пересування для інвалідов і   літніх людей  

До нещастя, не представляється можливим захистити себе і своїх близьких, особливо людей старшого покоління від небажаних ситуацій у зв'язку з якими виникає ризик отримання різних травм. Якщо курс лікування пройшов успішно, то надалі наступає курс відновних процедур,при яких, як правило, потрібні додаткові пристосування. У даному випадку - ходунки для дорослих.

Функції ходунків для дорослих.

На жаль, в наш час ніхто не може повністю забезпечити себе від ризику травм і каліцтв отриманих в результаті дорожньо-транспортних проісшествий, катастроф, стихійних лих. Навіть звичайна неуважність на робочому місці, в побуті, на природі може призвести до часткової втрати працездатності та неможливості пересуватися без допомоги кого-небудь. Але наука, як кажуть, не стоїть на місці. І саме для таких випадків - незамінним помічником служить особлива конструкція. спеціальне пріспособленіе дозволяє потерпілому тримати рівновагу, а так само знизити навантаження на хребет і опорно-руховий апарат при русі. Такий пристрій особливо необхідно людям похилого віку та інвалідам для набуття впевненості в собі і відносній самостійності. А також людям, що знаходяться в постреабілітаціонной періоді, позбавлених можливості передвігаться самостійно.  

Види ходунків для дорослих. &Nbsp;

Ходунки бувають декількох видів: "крокуючі" або колісні і стаціонарні. Останні добре підходять в якості опори, зменшують навантаження ноги, а також істотно поліпшують координацію рухів. Щоб привести в действіе крокуючі моделі ходунків, потрібно лише по черзі рухати лівою і правою частинами, здійснюючи імітацію ходьби. У роллаторов на колесах можуть бути два, три або чотири колеса. Похилого віку та інвалідам найкраще підходять моделі виробів з чотирма колесами. Вони служать для опори під час ходьби, при необхідності на них можна присісти, а також такі модїли придатні для перевезення продуктів і невеликих речей. Ціна виробів варіюється залежно від матеріалу, який використовується при виготовленні, особливостей конструкції, а також функцій і регулювання. Регульовані моделі, складні, а так само моделі - трансформери, як правило, коштують дорожче, але вони є більш надійними і зручними в использовании.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ