Головна : Новини

Турбота про тіло під час сну

, 23:34
0 833

Мало хто з нас піклується про здоровий сон. А адже іменале він є важливою умовою фізичного та душевного благополуччя. Для цього необхідно приділити достатню увагу правильній організації спального місця. Заглянувши в, можна вибрати відповідний дизайн, форму, колір ліжка. При цьому фахівці рекомендують звертати увагу на вироби з натуральних матеріалів. Але все-таки головним аспектом для вашего гарного самопочуття буде бездоганно підібраний матрац, так як від нього залежить не лише якість вашого сну, але і здоров'я хребта – самого головного елемента скелета.

Критерії вибору матраца

Ваше завдання під час нічного відпочинку – забезпечити розслабленням'язів Навколохребцеві корсета, щоб розправилися межхребетние диски, розсунулися хребці і наповнилися рідиною. Збираючись, пам'ятайте про зручність і комфорт. Найважливіше властивість цього виробу – жорсткість, вона повинна відповідати вашому вазі. Чим більше маса тіла, тим більше твердим повинен бути матрац. У теж час необхідно враховуватисьь ще одна умова вибору: чим старше ваш хребет, тим м'якше вибирайте потенційне ложе.

Коли ми спимо, всі відділи спинного хребта повинні прийняти природне положення. Необхідно, щоб хребет розташувався рівно: від шиї і до його закінчення. Вибираючи матрац, ляжте на нього і розслабтеся, прийміть позу, кіторая вам зручна. Зверніть увагу, що в позі лежачи на боці ваша талія зобов'язана підпирають матрацом, поперековий відділ не повинен прогинатися. Потім простежте за становищем поперекової западини, лежачи горизонтально на спині. В ідеалі вона притискається до площини ліжка, а не висить у повітрі. Ваша долоня при цьому з труднощами проходить під поперек.

Важливо також для безболісного сну коректне розміщення голови на подушці. Розташуйте останню так, щоб та лише стосувалася вашого плеча, адже вона « покликана » забезпечувати підтримку шийних хребців і утримувати голову в природному стані, як в позі стоячи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ