Головна : Новини

Як вибрати негатоскоп?

, 14:30
0 1762
негатоскоп

Рентгенографія — один з найпоширеніших методів дослідження. Тканини організму поглинають промені, але при цьому відрізняються по щільності / структурі, що фіксується на підсумковому зображенні. Для точної інтерпретації отриманих результатів використовується негатоскоп — спеціальний прилад, який являє собою екран, що світиться, на якому кріпляться знімки для їх подальшого вивчення. Далі, ми поговоримо про те, як вибрати негатоскоп. Ну а розповість нам про це співробітник ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «НЕГАТОСКОП.РУ»: https://negatoscope.ru, яка безпосередньо випускає ці медичні прилади в РФ.

Принцип дії негатоскопа

Сучасні рентген-апарати зробили можливим отримання високоточних зображень з відмінною деталізацією. Але якщо вивчати отримані знімки «по-старому», розглядаючи їх на вікні або у світлі настільної лампи, то можна легко втратити важливі деталі, що призведе до неправильної постановки діагнозу або до того, що лікування буде розпочато із запізненням — наслідки цього можуть бути непередбачувані. Застосування негатоскопа дозволило:

 1. регулювати яскравість світіння;
 2. отримати рівномірний потік білого світла;
 3. детально вивчати знімки, помічаючи найменші деталі.

Сфера застосування

Купівля спеціалізованої медичної техніки — це можливість створити комфортні умови для лікаря, а також заслужити довіру пацієнтів. Устаткування застосовується в різних галузях медицини:

 • травматології;
 • онкології;
 • гінекології;
 • стоматології та багатьох інших.

Це робить дане придбання універсальним рішенням.

Негатоскоп: основні компоненти

Устаткування використовується для тлумачення рентгенівських знімків і результатів магнітно-резонансної томографії. При виборі відповідної моделі варто детально вивчити конструктивні особливості агрегату, переконавшись в його надійності.

Корпус і система кріплень

Традиційно на металевий корпус наноситься спеціальний порошковий склад — таке покриття забезпечує антикорозійну стійкість поверхні. У даній «оболонці» світловий екран буде служити роками, на відміну від пластикових аналогів.

Для кріплення і подальшого вивчення отриманих зображень використовуються зручні ролики, за допомогою яких легко зафіксувати знімок. Така система забезпечує ряд переваг:

 • лікарю не доведеться тримати плівку у висячому положенні в процесі роботи із зображенням;
 • закріпити знімок можна однією рукою (на це буде потрібно менш як 2 хвилин);
 • зручні фіксатори заощадять час, а головне, дозволять раціонально використовувати кожну хвилину прийому.

Зручні «шторки» допоможуть відокремити частину зображення, зосередившись на ключових елементах. Наявність цієї додаткової «опції» зробить вивчення рентген-знімків більш ефективним.

Екран

Щоб забезпечити рівномірне яскраве світіння, використовується органічне або акрилове скло. На його поверхню нанесена LGP-матриця, яка нагадує деформовані бджолині стільники — це забезпечує рівномірний розподіл світла по всій площі переглядового екрана. Якість матриці — основний параметр, на якому базується вибір негатоскопа. Саме від неї залежить точність діагностики: тільки чисте, рівномірне світіння дозволить правильно трактувати отримані дані.

Електроніка

Внутрішня «начинка» визначає функціональність та довговічність пристрою. Універсальне рішення — світлодіоди, що здатні забезпечити яскраве біле світіння, яке підійде для детального вивчення отриманих знімків. Використання негатоскопа зручно по ряду причин:

 1. Підвищується точність діагностики, фахівець моментально помітить найменші зміни, що дозволить відстежувати динаміку захворювання, контролюючи реакцію організму на обране лікування.
 2. Знижується навантаження на зір, тривалий аналіз зображень не призводить до перевтоми, відповідно, підвищується і продуктивність фахівця, а також ефективність його роботи.
 3. На білому тлі добре помітні сірі / темні відтінки, а за рахунок функції покадрового включення та регулювання інтенсивності світіння можна розглянути найдрібніші деталі.

Існують флуоресцентні та люмінесцентні моделі обладнання, але за потужністю та яскравості світіння вони значно поступаються світлодіодам. А головне, підсвічування LED-лампи не дає мерехтіння, що відволікає від роботи та створює серйозний дискомфорт.

Додаткові опції

Для відбиття потоку світла, яке розсіюється, застосовується дифузор — корисний компонент конструкції, що робить просвічування досліджуваних зображень простішим, зручнішим і ефективнішим.

Якщо передбачається активна щоденна експлуатація пристрою, то краще вибрати апарат з додатковим охолодженням. В іншому випадку корпус негатоскопа буде постійно нагріватися, що може привести до пошкодження досліджуваних рентгенівських зображень, а також псування оглядового екрана.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 5)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ