Головна : Новини

ЖК Континент - Кому вигідно купувати житло з оздобленням

, 13:40
0 837
ЖК Континент

Об'єкти з оздобленням від забудовника представляють інтерес для самих різних категорій клієнтів. Особливо вони цікавлять тих, хто вважає самостійний ремонт дуже витратним і трудомістким. Останнім часом ціна на будівельні та оздоблювальні матеріали істотно зросла, а доходи так і залишилися на колишньому рівні, якщо навіть не стали нижче. Саме з цієї причини все більше покупців із середніми доходами намагаються придбати вже готове житло в новобудовах з ремонтом, оскільки так буде дешевше і вигідніше, ніж робити ремонтні роботи власними силами. І нехай в даному випадку трохи страждає індивідуальність, зате істотно економиться бюджет.

Оскільки кожен власник здійснює ремонт за своїми власними можливостями і смаком, остаточна сума витрат в решті решт, багато в чому залежить саме від якості використованих матеріалів. Як стверджують фахівці з нерухомості, покупцеві в цілому потрібно доплачувати за оздоблювальні роботи в межах 5-10% від початкової вартості, що набагато менше, ніж доведеться витратити на середній ремонт, виконаний своїми силами.

Також важливою перевагою покупки нерухомості в новобудові з оздобленням є те, що в житло можна переселитися відразу ж після введення будинку в експлуатацію. Особливо це вигідно, якщо майбутні мешканці проживають в орендованих квартирах (де кожний місяць необхідно оплачувати проживання), так як не всі можуть дозволити собі знімати житло і одночасно робити ремонт, який може сильно затягнутися.

Крім цього, протягом перших років експлуатації новобудови обов'язково дають т.з. усадку, тому в таких квартирах перший ремонт робити капітальним, якісним і дорогим не бажано. Найкраще спочатку пожити деякий час з простим оздобленням, і тільки потім вкладати кошти в довгостроковий ремонт.

Є ще одна категорія клієнтів, яких цікавить придбання житлоплощі з оздобленням - це інвестори, які вкладають кошти в нерухомість для подальшої її здачі в оренду. Орендний бізнес не терпить зволікань, а тому інвесторам дуже вигідно, щоб квартира не простоювала, а почала відразу приносити прибуток.

А що ж з якістю ремонту від забудовника? Компанії-забудовники найбільше зацікавлені в хорошій репутації, яка формується на ринку нерухомості роками. З цієї причини в українських новобудовах будівельні та оздоблювальні матеріали, сантехнічні прилади і склопакети повністю відповідають необхідним нормам якості.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ