Головна : Новини

Як правильно поєднувати кольори в одязі

, 15:37
0 412
< p style = "text-align: left;"> Будь-яка людина, в тій чи іншій мірі, є індивідуальністю, але поставивши в один ряд кілька схожих персонажів, вротрута чи з ходу визначиш їх кардинальні відмінності. Саме тому, для того, щоб хоч якось виділитися з сірої маси, людина використовує різний одяг. Це цілком зрозуміло, оскільки носити однаковий одяг прийнято вважати, щонайменше, ознакою поганого смаку. Відразу ж обмовимося, що це не стосується армії та інших силових структур, де ето нормальне явище, яке точно також сприймається і іншою частиною суспільства. Вибір одягу - справа досить захоплююче, схильне різним модним тенденціям. Приміром, сучасна одяг має бути яскравою, із застосуванням різних колірних рішень. Це правило не відноситься до ділового одягу, де панує свій окремий стиль. При цьому, правильне - це теж, свого роду наука, оскільки це сприяє посиленню ефекту правильного сприйняття. Існує декілька підходів до вибору колірної гами одягу і поєднанню кольорів:

  • Монохроматичне . До використання приймається один базовий колір у поєднанніі з його різними відтінками;
  • Ахроматичний . Використовується три кольори - чорний, білий та сірий. При цьому акценти розставляються за допомогою різних аксесуарів;
  • Копмліментарний . Поєднання абсолютно різних кольорів, яке, тим не менш, підпорядковується определенной законам гармонійного поєднання. У цьому випадку для визначення сумісності різних кольорів використовують так зване колірне колесо.

Крім того є базові кольори, які володіють: універсальністю використання, широкою палітрою поєднань, максимальною доступністю для різних цветотипов, многообразие всіляких стилів. Дані кольори використовують для того щоб створити функціональні гардероби. До них відносяться сдела кольори: бежевий, білий, коричневий, сірий, синій, чорний.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ