здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Проблема куріння. Як можна кинути курити?

Листопад 17 2014

З того часу, як Колумб відкрив Америку, а заодно ітютюн, куріння його переросло з захоплення у справжню масштабну проблему, особливо в наш час. Вся справа в тому, що нікотин, який міститься в сучасній сигареті, має властивість викликати вкрай сильну залежність, при чому, не тільки на фізичному рівні, але і на психологічному, на рівні центральної нервової системи. У сучасному світі з доУрень може позмагатися хіба що алкоголізм. Чи жарт, в самій Росії, яка, до того ж, є найбільш питущою країною, близько 70% населення ще й курить. Це, мало того, що згубно впливає на стан здоров'я курця, так ще гірше впливає на оточуючих. Багато курців задають собі питання:? Так чи інакше, але кинути курити можуть не все, в першу чергу в силу своїх психологічних особливостей і потреби організму в певній дозі нікотину. Деяким курцям з міцною силою волі, вдається самостійно кинути це згубне заняття, або поступово зменшуючи дозу, або припиняючи курити на деякий час (тут, якраз, все залежить від сили волі). Для більшості же інших, процес припинення куріння стає справжньою нерозв'язною проблемою. В даний час розроблено декілька основних заміщають методик боротьби з курінням. Серед них, найбільш популярними є методики, побудовані на використанні нікотинових пластирів, жуйок, інгаляторів (електронних сигарет). Крім цих методів, існуютьі реалізовуються на практиці й альтернативні методи, зокрема рефлексотерапія, гіпноз та інші.

← Як правильно поєднувати... Check-up - медичний або... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен