здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Check-up - медичний або діагностичний туризм в Німеччині

Листопад 18 2014

Рівень розвитку медицини залежить не тільки від наукового потенціалу країни, а й від витрат на медицину з боку государства. Логіка тут гранично проста - чим вище рівень розвитку держави, тим вище відсоток відрахувань з держбюджету на цю галузь (не тільки в процентному співвідношенні ВВП, а й загалом грошовому еквіваленті). Тобто, об'єктивно і виходить, що в розвинених країнах, рівень охорони здоров'я гранично високий. Взагалі, ефективність медицини залежить віддекількох факторів: підготовки персоналу та якості діагностичних заходів. Тут якраз, європейці також попереду всіх. Об'єктивним залишається факт того, що є хвороби, які неможливо виявити без глибоких діагностичних заходів, наприклад МРТ). Тут важливу роль відіграє рівень і можливості наявного обладнання. А вони об'єктивно вище там, где це обладнання проводиться - у Німеччині. Крім того, це дозволяє в максимально повній відповідності підготувати обслуговуючий персонал. В таких умовах, в Німеччині дуже популярним є своєрідний медичний або діагностичний туризм (Check-up). Більш читайте на сайті: lechenie-frg.ru. Поняття Check-up позначає комплексне исследование організму: загальне клінічне, ультразвукове, дослідження органів очеревини. Подібний вид "подорожей", настійно рекомендований наступним категоріям людей:
- робочий персонал, який займає шкідливі і вкрай шкідливі посади;
- ті з нас, хто досі живе в умовах тяжелихкліматіческій умов;
- люди мають генетичнуї схильність;
- хворі з онкологією і та особи старше 765 ... 8 років.

← Проблема куріння Як можна... Вагонка та її різновиди  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен