здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Вагонка та її різновиди

Листопад 18 2014

Серед всіх будівельних матеріалів на планеті, дерево, мабуть, наиболее древній і затребуваний матеріал. І хоча в сучасному світі, акцент змістився в бік цегли або піноблоку, дерево не втратило своїх якостей, відмінно використовується і як будівельний, і як оздоблювальний матеріал. Будинок з дерева володіє особливою аурою, комфортом, але він має ряд істотних недоліків: по-перше, це дуже горючий матеріал,в по-друге йому характерна така особливість, як усадка. Тому більшість сучасних будинків будується за цегляної або пеноблоковой технології. За цим стоїть етап утеплення та облицювання, де дерево можна досить впевнено використовувати у вигляді вагонки. Її відрізняють екологічна чистота, практичність легкість, ергономіка. Це прекрасний варіант отдялинки, що імітує натуральний дерев'яний брус. Як інтер'єр, так і екстер'єр, виконаний за допомогою вагонки, подарує якусь самодостатність, чолі, затишок, почуття смаку. За своєю формою вагонка - це тонка (до 22 мм) дошка, з забитими краями. Спосіб виготовлення вагонки повністю залежить від типу використовуваного для її виробництва матеріалу. До речі, вся на яку безпосередньо залежить від матеріалу, за цим критерієм ділиться на три групи:
- дерев'яна (виготовляється з обрізних дощок, шляхом фігурної обрізки бічних поверхонь);
- мдф вагонка (за структурою своєї є древесноволокнистой плитою, тобто виготовленої пресуванням до підлоги);
- пластикова вагонка (вирозводу методом лиття з полівінілхлориду).
Кожен з видів вагонки має свої сольні і слабкі сторони.

← Check-up - медичний або... Страх перед пологами  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен