Головна : Новини

Страх перед пологами

, 09:51
0 456

Поява на світ дитини - це напевно найочікуваніша, саме хвилююча, саме що ні на є саме подія в житті. За ті дев'ять місяців, которие пройдуть від приємного моменту зачаття і до не менше приємного моменту появи на світ, в житті жінки зміниться багато чого, в тому числі і в її психології. Гормональний сплеск робить жінку у багато разів емоційніше, що природно позначається на появі різних страхів і фобій. Однією з головних і найбільш сильних фобій є, так звиваемая, передпологовій фобія чи попросту страх перед пологами. Цей фон посилюється ще й інформаційною атакою, адже в кожному будинку є телевізор і практично в кожному - інтернет. Подібний надлишок інформації, причому практично ніким не контрольований, надає, суворо протилежну дію, лише посилюючи наявні побоювання. Більш детальноЧитайте тут:.

Страх перед родовою діяльністю має фізіологічну та психологічну природу. Напевно, перше, що спадає на думку - як такий великий дитина (дивлячись зверху на живіт, ні про що інше не подумаєш) протиснеться через таке маленьке піхву? Тим не менш, природа тут попрацювала на славу, Адаптувавши організм жінки до подібного процесу: збільшення гнучкості і розтяжності проміжних тканин, рухливості тазостегнових і лобкових суглобів і зчленувань. Відбувається процес, подібний тому, що відбувається при поїданні, скажімо, змією великої їжі - її кістки і м'язи розсуваються, поглинаючи їжу.

При пологах проісходіт точно теж саме: в потрібний момент, тканини і зчленування розсуваються, даючи можливість малюкові пройти свій шлях до народження. Це важливо зрозуміти, перш за все, породіллі і тоді у неї зникне більшість страхів. Не буду стверджувати, що пологи - це легка коротка прогулянка. На особистому досвіді (оскільки брав участь у пологах разом з дружиною) можу сказать, що потерпіти все-таки доведеться, причому не тільки жінці, але і її чоловікові, але терпіння це незрівнянно дріб'язкове, порівняно з тією великою радістю, яка Вас чекає попереду. На цьому також потрібно будувати свою підготовку до пологів, щоб усунути цей психологічний бар'єр. Як говорив, або жартував наш гінеколог (можливо, це такий професійний акушерскій юморок) - "Не бійся, вагітним звідси ще ніхто не йшов". Відсуньте негатив і сміттєві думки подалі і в хорошому настрої готуйтеся до найважливішої події у вашому житті.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ