Головна : Новини

Для чого впроваджувати програму МЕС

, 13:31
0 390

В сучасних умовах ведення бізнесу важливо швидко реагувати на всі виклики, що впливають на успішність роботи підприємства. В вирішенні таких питань успішним компаніям допомагає впровадження автоматизованої системи управління виробництвом, яка на сьогодні не вважається розкішшю. Це життєва необхідність для підприємств, які тверезо оцінюють стан ринку, та мають намір залишатися на високому конкурентному рівні.

Система MEС – основні переваги

Програма MES – важливий інструмент, який дозволяє бізнесу вести збалансовану діяльність та:

  • вимірювати і підвищувати продуктивність;
  • покращувати виробничі процеси;
  • зменшувати втрати;
  • отримувати загальні конкурентні переваги.

До прикладу, системи Qguar MES відрізняються високим рівнем продуктивності, ефективністю впровадження. Таке програмне забезпечення допомагає виробникам працювати більш продуктивно, підвищувати якість продукції, вкладати менше коштів у виробництво у порівнянні з конкурентами.

МЕС – важливе нововведення на підприємстві

Використання цієї потужної системи дозволяє виробнику в першу чергу отримувати дані в реальному часі про стан виробничих процесів, допомагає краще зрозуміти, в яких місцях виникають проблеми, що потребують негайного вирішення і покращення.

Інформація, що надається системою MES, суттєво підвищує швидкість роботи, оперативність прийняття важливих для виробничого процесу рішень, дозволяє отримувати дані по виконуваних операціях на декількох рівнях.

Використовуючи спеціальну програму в комплексі з технічними засобами, підприємства можуть буди максимально гнучкими в плані цифрової трансформації відповідно до вимог ринку з урахуванням цілей і фінансових можливостей.

Необхідність впровадження МЕС

Вкладати кошти в розвиток підприємства вкрай важливо. Своєчасна та грамотна автоматизація процесів має конкурентні переваги:

  • Прозорість виробничих процесів. Дані про продукти, поточний стан обладнання із введенням автоматизації стануть доступними працівникам на всіх етапах виготовлення продукції, де це необхідно. Формується статистика стосовно персоналу, обладнання, сировини, методів і процедур.
  • Узгодженість. Під час використання автоматизованого управління інженерними даними немає ризику втрати інформації, яка була записана на паперових носіях. Є можливість застосування електронних підписів персоналу, що підвищує безпеку обігу документів.
  • Продуктивність. Автоматизована система сприяє збалансованості всіх складників процесу: персоналу, сировини, матеріалів, обладнання. Їх використання може плануватися відповідно до певних обмежень, терміновості, необхідності в цих ресурсах.
  • Якість. Програмне забезпечення оцінює, відображає всі необхідні параметри виконання кожної операції. При необхідності може надсилатися інформація про збій в роботі у відповідних звітах для персоналу для виявлення його причин. Виробничий процес контролюється посекундно, тому оператор завжди може буди попереджений про проблеми, що знижує ймовірність виготовлення бракованої продукції.

Це далеко не всі переваги впровадження програмного комплексу МЕС, який пропонує компанія Quantum. Він може стати важливим інструментом в покращенні показників діяльності вашого підприємства.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ