Головна : Новини

ГБО 2 покоління: що потрібно знати?

, 09:50
0 689
гбо 2

ГБО 2 покоління, попри статус застарілої системи, все ще залишається актуальним. Головною перевагою і відмінною рисою всього газового устаткування другого покоління є те, що ця лінія моделей була випущена спеціально для автомобілів з карбюраторними двигунами, які оснащені металевим впускним колектором. Така спеціальна функція газових установок 2 покоління була розроблена для того, щоб в процесі використання газового обладнання не траплялося частих поломок або несподіваних ударів.

Ще однією чималою перевагою комплекту ГБО 2 покоління є вартість даного обладнання. Через те, що друге поколінні ГБО відрізняється від 1-го всього декількома доробками та змінами, його найчастіше вибирають та використовують для автомобілів. Дал, ми детальніше розглянемо принцип роботи та переваги ГБО 2 покоління. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://lpg-gas.com.ua/komplekty-gbo/polnye-komplekty-2-3-pokolenie/, який безпосередньо реалізує дане обладнання в Україні.

Які переваги використання ГБО другого покоління?

Газове обладнання 2-го покоління, як і моделі першого покоління ГБО, не оснащені великою кількістю додаткових функцій. Зважаючи на це вони не мають потреби в інструкції до використання і відносно прості в експлуатації. Для того щоб встановити та налаштувати моделі газового обладнання другого покоління, водієві не потрібно довго аналізувати відгуки або ж звертатися в сервіс за допомогою до фахівців.

Всі моделі газового обладнання на авто 2-го покоління оснащені мінімальною кількістю електроніки. З цієї причини вони вкрай просто і швидко монтуються і лагодяться в процесі експлуатації. Відмінними перевагами ГБО другого покоління є:

  • Максимальна міцність, стабільність та надійність в процесі використання. Як вже було сказано вище, моделі другого покоління вкрай легко налаштовуються без додаткової допомоги.
  • Простота ремонту. Лагодити моделі газового обладнання 2 покоління вкрай легко та швидко. Цей процес не вимагає багато часу і знання додаткової інформації.
  • Простота експлуатації. У системах газового обладнання 2 покоління вкрай мало електроніки, що спрощує процес роботи з даним видом обладнання.
  • Простота діагностики. Через крайню простоту системи подачі газу на авто з ГБО 2 покоління такі установки легко діагностувати та проводити профілактичні огляди.
  • Вартість + доступність. Головною ж перевагою газового обладнання 2-го покоління, на думку багатьох автолюбителів, є вартість і доступність такого оснащення для будь-якого виду автомобілів.

Як влаштована робота ГБО 2-го покоління?

Говорячи про принципи роботи даної системи, то вони такі:

  1. Балон, який містить в собі газ, в процесі відкриття клапана подає під тиском свій вміст на спеціальну газову магістраль. Звідти газ переноситься через електричний клапан з фільтрувального елемента в простір, розташований під капотом.
  2. Коли автомобіль починає свою роботу в газовому режимі — рідка паливна речовина транспортується через електричний клапан у вакуумний редуктор. Тут газова суміш з рідкого стану через нагрівання редуктора стає пароподібною.
  3. Коли рідке паливо для автомобіля нагрівається та переміщається, тиск в газових балонах різко падає до позначки у 2 атмосфери. В результаті такого процесу газова речовина починає повільно надходити через електричний клапан у впускний колектор або карбюратор. З цієї ємності газ далі рухається в циліндри.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ