здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке чоловіча потенція

Листопад 18 2014

Природа створила нас подвійними, з чоловічим і жіночим началом, Які обов'язково об'єднуються в загальному процесі. Процес цей називається статевим актом і в найзагальнішому, природному понятті призначений для передачі генетичної інформації від чоловічих статевих клітин до жіночих, завершуючи таким чином найважливішу життєву функцію - продовження роду. Але людська природа така, що навіть настільки інтимний процес мивмудряємося перетворити в ціле мистецтво, метою якого є отримання взаємних насолод у найвищій мірі їх прояву. Але для того, щоб отримувати це саме насолоду і просто мати можливість займатися любов'ю в повному обсязі, необхідно, щоб і чоловік, і жінка були здорові і здатні до любовних ігор. У випадку з чоловічим началом, подібна здатність до здійснення статевого акту іменується, як. Це комплексна характеристика чоловіки, як статевого партнера, яка включає такі поняття, як швидкість і стабільність ерекції, її тривалість, характером протікання статевого контакту, твердістю і напруженістю статевого члена (пеніса) і т. Д. Примітним є твід факт, що поняття "потенція" має відношення виключно до чоловіка, при тому, що у жінок, фактично не існує навіть схожою за розуміння характеристики. Також цікавим фактом є тривалість існування потенції (здатності здійснювати статевий акт): у чоловіків вона зберігається все життя, всупереч існуючій думці. Подібні расстройства статевої системи, як імпотенція не є біологічно запрограмованими, а розвиваються внаслідок певних патологічних процесів в організмі (на відміну від жінок, у яких таке явище, як клімакс є виключно віковим). Рівень потенції чоловіка залежить від його психологічного та емоційного стану. Максімальний рівень досягається у випадку, коли психіка чоловіки перебуває в умиротвореному, комфортному стані, або під час сильного емоційного сплеску (позитивного зрозуміло), який супроводжується значним викидом гормонів тестостерону. Навпаки, конфліктні ситуації (особливо тривалі), депресії, переживання, нервові зриви, поВишеня завантаженість на роботі або вдома, відсутність нормального, повноцінного відпочинку вкрай негативно впливають на здатність чоловіка здійснювати статевий контакт. Крім того, негативно впливають на чоловічу потенцію такі фактори, як шкідливі звички (куріння, алкоголізм, наркоманія), надмірне зловживання гормональними препаратами (наприклад, впроцесі нарощування м'язової маси при заняттях бодібілдінгом). На основі потенції стоїться процес взаємин статей, тому її нормальний фон вкрай важливий.

Тимчасова втрата потенції можлива, наприклад, при тривалому утриманні від статевих актів, але при відповідному підході все повертається в норму. Восстановила і підсилити потенцію можуть певні вправи, правильне, збалансоване харчування, медичні процедури і препарати.

← Як вибрати ортопедичну... Комплекс спортивного... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен