здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Вивчення арабської мови

Листопад 24 2014

Араби - це народ, що населяє практично всю північну Африку, являясь народом загальною чисельністю понад 350 млн осіб. Араби подарували світу безліч відкриттів, включаючи математичні, астрономічні, літературні. В основу всіх цих відкриттів покладено один єдиний стрижень - арабська мова. Враховуючи широку географію розселення арабів, їх мова є державною в більш ніж 20 країнах. Вивчення арабского мови може стати реальною необхідністю, як для практичного розуміння, дозвілля, так і для реальної діяльності. Як і випадку з будь-яким іншим мовою, вивчення арабської вимагає поповнення словникового запасу і освоєння граматичних правил його застосування на практиці. З точки зору застосування, арабська мова одно однаково використовується в двохосновних формах: класичної літературної (фусха) і діалектної (магрибську, єгипетська, месопотамська, аравійська, середньоазіатська). Ці дві форми мають чітко виражену сферу застосування: фусха - офіційний літературна мова, а діалекти - розмовна. Вивчення мови в цьому випадку, доведеться почати з літературної форми, оскільки саме вона являєся основною для використання на телебаченні, в ЗМІ, офіційної документації. Арабська мова є досить гнучким в плані організації пропозицій і, в той же час, строго структурованим (всі слова мають строгу організацію, яка підпорядковується таким же суворим правилам). Досить важливим, для сприйняття мови, моментом є той факт, щослова читаються точно так само, як пишуться. Вивчити арабську мову самому досить складно, тут найкраще піти на курси арабської язивка або найняти репетитора, до речі знайти його можна на сайті preply.com.

← Що таке зубний імплант і... Вітаміни від утоми  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен