здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Хто тако лікар-ендокринолог

Грудень 03 2014

Людський організм являє собою досить складну, а можливо, І найбільш складну і досконалу систему у всій всесвіту (принаймні в тих межах і розумінні, про які ми маємо хоч якесь уявлення). Із законів логіки і техніки, цілком зрозумілим є той факт, що будь-яка складна система повинна мати ефективний механізм контролю і регулювання. У випадку з людським організмом, подібниймеханізм регулювання всіх процесів здійснюється ендокринною системою. Вона являє собою комплекс внутрішніх секреторних залоз, які виробляють особливі речовини - гормони. Вони надають регуляторний вплив на дію всіх процесів, у всіх органах. У випадку, коли робота однієї або декількох залоз дає збій, настає гормональний дісбаланс і, отже, розвиваються захворювання ендокринної системи.   У цьому випадку, доведеться мати справу з дипломованим ендокринологом - лікарем, чиєю спеціалізацією є вивчення та вирішення проблем ендокринної системи. У двох словах: актуальна, коли в організмі порушений обмін речовин. За категорією населення, яке має відповідающие проблеми, ендокринолог може мати дитячу або доросле спеціалізацію. Дитячий ендокринолог більшою мірою має справу з проблемами динамічного розвитку організму, зокрема, статевого дозрівання, яке саме по собі супроводжується колосальним гормональним сплеском. Ендокринологи "дорослій категорії", по більшій мірі мають справу з патологогіямі і захворюваннями склалася системи залоз, репродуктивної системи, діабетології, зайвої ваги і т.п.

← Відремонтуйте або... Що таке МІГ 400  
Переглядів: 317
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен