здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Особливості застосування Йодомарин

Грудень 03 2014

Людський організм являє собою складну складальну одиницю, яка складається з безлічі більш дрібних, але не менш складних сістем та органів, які постійно взаємодіють між собою. Для того, щоб всі процеси, що протікають в організмі, відбувалися плавно і без збоїв, природою була забезпечена система регулювання - ендокринна система організму. Її залози виробляють необхідні регуляторні компоненти - гормони, але для самої вироблення також необхідні окремімікроелементи, які необхідно привносити в організм з їжею. Одним з таких найважливіших елементів є йод. Він відіграє визначальну роль в роботі і стані щитовидної залози. Зв'язок тут досить проста - нестача йоду веде до недостатньої вироблення гормонів (тироксин, трийодтиронін), що в свою чергу тягне за собою порушення обміннихпроцесів, розлад роботи статевих залоз, серцево-судинної та нервової систем. Нестача йоду особливо шкідливий в дитячому віці, коли йде стрімке формування організму. Крім того, всім, хто свого часу пережив Чорнобильську катастрофу, йододефіцит відомий не з чуток. Відновити необхідний рівень йоду в організмі можна за поміццю йодовмісного препарату Йодомарин. Він є джерелом йоду неорганічної природи і відпускається в аптечній мережі без будь-яких рецептів. Але це зовсім не означає, що потрібно вдаватися в крайнощі і самому проводити профілактику (до речі, на офіційному сайті: iodomarin.com можна прочитати). Пам'ятайте, що консультація фахівця дозволить збігти передозувань і максимально безпечно і ефективно проводити профілактику захворювань щитовидки.

← Що таке МІГ 400 Лапароскопія в... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен