здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лапароскопія в онкологічній клініці "ЛІСОД"

Грудень 04 2014

Людство завжди було схильне різним более-менш серйозних захворювань. У міру свого розвитку, набуття нових знань, навичок, технічного вдосконалення вдалося кардинально знизити смертність і попередити її. Але навіть в таких умовах смертоносні захворювання не відступили. Для України та її мешканців, однією з таких проблем є онкологічні захворювання, що не теряют своєї актуальності, особливо, після Чорнобильської аварії 1986 року. Для багатьох українців рак стає не стільки діагнозом, скільки вироком, як по психологічному показнику, так і з фінансового. Пояснюється це тим, що в особливих випадках всі необхідні процедури можна здійснити тільки за кордоном, на іноземній базі і зусиллями более досвідчених іноземних онкологів. Тим не менш, ось вже як близько семи років в Україні діє своя передова онкологічна клініка - "ЛІСОД". Особливістю цієї клініки є залучення до роботи і консультування провідних ізраїльських фахівців (А. Кутен, Ц. Бернштейн, І.Реут, Е. Дудник-Ільштейн та інші). Їх безцінний досвід і кваліфікаціяя не викликає жодних сумнівів, оскільки саме ізраїльська онкологія є провідною у світі. Застосування цих знань і технологій на місці, в купе з місцевим персоналом - хірургами вищої категорії (С. Байдо, А. Жигулін) дозволяє вирішувати на місці раніше недоступні завдання. особливо слід виділити підхід до малоінвазивної хірургії - лапароскопії. При цьому найвища кваліфікація наших хірургів, зокрема С. Байдо, дозволяє крізь маленькі надрізи проводити необхідні маніпуляції, проводити видалення уражених областей органів (, кишечника, печінки і т. п.), а також самих органів, діагностичні процедури та майстер-класи.

← Особливості застосування... Сіаліс для усунення... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен