здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Сіаліс для усунення дисфункції ерекції

Грудень 04 2014

Життя будь-якої людини, як і будь-якого іншого живої істоти на нашій планеті, підпорядковується певним природним законам ірефлексам. Одним з найбільш важливих рефлексів, є рефлекс продовження роду. Але оскільки для людини сам процес передачі генетичної інформації має не тільки прямий сенс, а й, так би мовити, приємну, регулярну його складову, то і якість статевого життя відіграє важливу роль. Статеве життя може бути повноцінною і регулярної в случае, якщо можливості організму це дозволяють. У разі чоловічого організму, найважливішу роль в статевому житті відіграє потенція - сукупність факторів, які впливають на можливість організму здійснювати статевий акт. Слід сказати, що чоловічий організм, на відміну від жіночого, зберігає цю можливість на протязі всього життя, за винятком случаїв, коли захворювання та інші фактори починають впливати на потенцію. Людство завжди намагалося придумати якісь кошти для реанімації або посилення потенції. Подібні старання прискорилися з розвитком сучасної фармакології. Крім всім відомої Віагри, досить дієвим в плані усунення дисфункції ерекції, є препарат Сіалис. Він випускається і дозується в капсулах, кожна з яких містить 20 мг тадалафілу (головна діюча речовина Сиаліса). Головною перевагою є тривалість його дії - близько 36 годин, що дозволяє цілком вільно планувати своє сексуальне життя протягом дня. Крім того, препарат не має жодних протипоказанийий по застосуванню разом з їжею або алкоголем. Клінічно підтвердженим фактом є прояв стійкого ефекту протягом 15-16 хвилин з моменту вживання. Єдиним "але" в цьому плані є селективний характер дії препарату, тобто, дія його починається тільки тоді, коли чоловік починає відчувати сексуальне возбуждение. Внаслідок цього, м'язова тканина стінок артерій і судин пеніса розслабляється, що стає причиною більшого кровопрітока до тканин і, відповідно, - ерекції. При всій своїй фактичній безпеки, Сіаліс все ж має деякі, хоч і рідкісні побічні ефекти, які виражаються в головного болю, іноді набряках століття, болем в очах іЧи запамороченнями. Клінічно рекомендованою дозою є одна капсула Сиаліса або 20 мг тадалафілу.

← Лапароскопія в... Що потрібно знати про... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен