Головна : Новини

Якщо волосся випадає

, 17:15
0 528

Звичайно, ситуація малоприємна, коли вранці, прокинувшись, ви виявляєте на своїй подушці много випали волосся. Щоденний процес випадіння волосся майже непомітний, тому що випали волосинки поступово замінюють нові. Уважно розгляньте випала волосинку — якщо на одному кінці ви побачите темний мішечок, негайно зверніться до лікаря, щоб трихолог провів діагностику, почав лікування і підібрав найбільш дієвий у вашомувипадку. Результат, звичайно, не проявить себе вже наступного дня, адже для ліквідації причини випадіння волосся потрібно багато часу.

Найпоширеніші причини випадіння волосся

Постійні стреси, інтенсивний ритм життя, часті простудні захворювання — все це може стать причиною сильного облисіння і у жінок, і у чоловіків. Причому часто пережитої стрес дає про себе знати через деякий час, а не відразу. Коли ви вже й забули, що хвилювалися через чогось, може послідувати реакція організму на подію. Звичайно, якщо стрес випадковий, наслідки не заподіють вам клопоту, а от якщо ситуація перейшла в хроническую форму, лікар може прописати заспокійливе.

У жінок причину порідіння волосяного покриву можуть спровокувати рясні кровотечі і, як наслідок, втрата великої кількості заліза. У такому випадку доктор просто призначить вам потрібний препарат і допоможе збалансувати харчування.

Вам призначили новий препарат або комбінацію ліків? Вони теж можуть спровокувати рясне випадання волосся. Якщо всі ці препарати призначав доктор в рамках комплексного лікування захворювання, перестати приймати їх самостійно ви не можете. Без консультації з лікарем ніяк не обійтися. Препарати вам повинні поміняти.

Не дивуйтеся, якщо лікар скаже вам, що головна причина втрати волосся криється у вашому нехтуванні до головних уборів в холодний час. Кровоносні судини від холоду стискаються, волосяні цибулини недоотримують поживних речовин і, як наслідок, волосся починає випадати. До речі, надмірне захоплення тепловими впливами на шкіру голови і волосся теж ні до чого доброго не приведе.

Різні гормональні порушення, інфекційні захворювання шкіри голови також призводять до значних проблем. У такому випадку незайвим буде відвідування лікаря-ендокринолога, а потім і трихолога, щоб підібрати правильне.

Будьте зДОРОВ'Я і красиві!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ