Головна : Новини

Безопераційна ліпосакція: види та особливості

, 23:18
0 664

У боротьбі із зайвими кілограмами багато людей, які страждають від ізбиточногпро ваги, виснажують себе тривалими фізичними навантаженнями і різноманітними дієтами, забуваючи про те, що жирова тканина, яка розташована на спині, стегнах, животі, шиї і руках, починає зникати в останню чергу. Класична ліпосакція вже багато років вважається одним з найбільш ефективних способів вирішення проблеми зайвої ваги, але не мноГії вирішуються на операцію заради красивої фігури. Застосування методик безопераційної дає людям можливість не тільки наблизити своє тіло до ідеалу, але й уникнути необхідності хірургічного втручання.
Такий спосіб найчастіше застосовується у випадках, коли кількості жирової тканини порівняно небагато. Тоді сама процедура не тільки не викликаючиає ніяких складнощів, але ще й результат від маніпуляцій лікаря видно неозброєним поглядом.
Безопераційна ліпосакція має безліч переваг перед аналогічною класичної процедурою, яка передбачає оперативне втручання. По-перше, після закінчення неінвазивних маніпуляцій на тілі у пацієнта не залишається ніяких слідів (набряків, сіняков, швів). По-друге, тому що лікар під час процедури не виконує ні єдиного розрізу, то і по ходу здійснення маніпуляцій не виникає жодних хворобливих відчуттів, що, в свою чергу, нівелює необхідність використання місцевого або загального знеболюючого. А по-третє, після закінчення безопераційної ліпосакції пацієнтові не належить пережитивать тривалий реабілітаційний період.
У косметології існує дві найпопулярніші техніки проведення такої процедури: Мезотерапевтична і ультразвукова. Мезотерапія або ін'єкційна ліпосакція грунтується на введенні під шкірний покрив пацієнта спеціальних коктейлів, за рахунок яких жирова тканина активно руйнується і виводиться з организма шляхом природного обміну речовин. Очевидних результатів від такого способу видалення зайвого жиру можна очікувати вже після 1-2 процедур.
Ультразвукова методика є повністю апаратним способом позбутися зайвих кілограмів. Під час процедури фахівець подає проблемні ділянки тіла впливу ультразвукових "ударів", которПерші розщеплюють жирову тканину. Інтенсивність такого впливу не є стандартним значенням і визначається косметологом індивідуально на консультації з пацієнтом.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ