здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як розкрутити свій сайт

Грудень 07 2014

Інтернет в сучасному світі є найбільш ефективним та інформативним джереломінформації. Якщо раніше, для того, щоб донести до аудиторії потрібну інформацію, необхідно було замовити рекламу в різних видах ЗМІ (телебачення, радіо, газетно-журнальні видання тощо). Це, в свою чергу, неминуче вело до обмежень ефірного часу (охочих багато, а часу - мало). Використання, як засіб поширення танформации інтернету вирішує відразу кілька проблем рекламного характеру:

  • відсутні обмеження в ефірному часі ("трансляцію" можна вести цілодобово без перерви);
  • з'являється можливість більш об'ємно (повною мірою) реалізувати задумки;
  • відкривається можливість більш точно охопити цільову аудиторію.

Проаналізувавши все вищевикладене, можна з упевненістю сказати, що інтернет сайт може стати ефективним інструментом заробляння грошей, причому, як в активному, так і в пасивному варіантах. Але незважаючи на таке ідеальне поєднання, тут також не обійтися без реклами (в даному випадку виходить самореклами),оскільки сайтів мережі виключно багато, а цільова аудиторія не гумова. Тому будь-який нормальний власник сайту стурбований таким моментом, як розкручування і просування свого дітища. Взагалі, оптимізація являє собою формування не стільки загальної, скільки цільової аудиторії, користувачів, що шукають необхідну інформацію. Виходячи з цього, вполне зрозумілим бачиться той факт, що весь механізм розкручування з його методами і алгоритмами, зводиться до роботи з пошуковими системами, підвищення рейтингу сайту в них, а значить, підвищенню шансів потрапити в точку з цільовим відвідувачем. Крім спеціалізованого підходу, рейтинг сайту може бути піднятий за рахунок підвищення кількості відвідуваності. Подібний подход декларує одна з нових, але досить ефективних. Головною її особливістю є те, що вона привертає до розкручування не команда професіоналів, а рядових користувачів інтернету, які відвідуючи вказані сайти, виконуючи поставлені завдання, можуть забезпечити собі досить непоганий альтернативний дохід.

← Як очистити організм? Лінійка препаратів TEOSYAL... 
Переглядів: 307
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен