здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Протипролежневі матраци

Грудень 15 2014

В умовах сучасного світу, травматизм - це досить поширене явня, яке, в кращому випадку, закінчується певним періодом реабілітації, метою якої є відновлень життєвих і фізіологічних функцій травмованого ділянки або органа. На жаль, не так вже й рідкісні в наш час травми, наслідками яких є часткова або повна втрата рухових рефлексів, тобто, людина становітся прикутим до ліжка. Це викликає не тільки психологічні розлади, депресію, але й ризик розвитку такого стану, як пролежень. З фізіологічної точки зору, тривалої перебування в одній позі (сидячій або лежачою) веде до того, що клітини організму (шкіра, підшкірні шари, м'язова тканина) починають відчувають тривалу, монотоннуі однотипну навантаження. Це веде до того, що м'яка тканина відчуває постійний тиск і, як наслідок, порушення кровообігу. Недостатній приплив і відтік крові веде, надалі, до того, що відбувається некроз м'якої тканини, який в медичному середовищі називається пролежнів. В залежності від стадії пролежня, він характеризується станом,від часткового порушення цілісності епідермісу до некрозу всіх тканин, в результаті чого, може виникнути порожнину, розкриває, що знаходяться нижче кістки і сухожилля. В останньому випадку, єдино можливим варіантом зберегти кінцівку або іншу частину тіла, яка страждає через зайвих статичних навантажень, може стати операція. Але, як известале, проблему, особливо таку, легше запобігти, ніж лікувати. Для цього, з метою профілактики та забезпечення нормальної динаміки навантаження кожного окремо взятого ділянки поверхні тіла хворого використовують спеціальний. Це свого роду аналог матраца ортопедичного, наприклад, на основі незалежного блоку пружин. Він також складається з окремх осередків, але на відміну від ортопедичного варіанту, порожнину осередку заповнена не пружиною, а стисненим воздухом.Каждая з осередків окремо з'єднується з Миникомпрессор, що йде в комплекті. Він, у свою чергу, за закладеною програмою, періодично змінює тиск в осередках, що в свою чергу змінює інтенсівностьнагрузкі на ті чи інші ділянки тіла. Важнейшім критерієм при виборі протипролежневі матрац є конструктивне виконання: на основі осередків або балонів. Від цього залежить максимально можлива маса хворого.

← Покращуємо пам'ять... Туш Masterpiece Max від... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен