Головна : Новини

Пологи в США: заповітне громадянство або здоров'я малюка?

, 01:11
0 738

Багато мам пристрасно бажають того, щоб їх майбутній малийиш побачив світ на території США, оскільки в цьому випадку він може претендувати на отримання громадянства цієї країни. З іншого боку, часто стають справжнім стресом для вагітної жінки. Свіжий курортний повітря і комфортний відпочинок позитивно впливають на здоров'я крихти, однак існують деякі обставини, за яких від привабливої ??путешествія за океан краще відмовитися.

До них відносяться:

  • чутливість до різкої зміни клімату;
  • наявність тривалих гострих або хронічних захворювань;
  • поява розладів і недуг, які обумовлюються емоційними переживаннями.
Звичайно ж, подвійне громадянство відкриває перед дитиною значні перспективи. Проте мати і плід достатньо слабо захищені від багатьох несприятливих станів і явищ, тому зайві переживання в подібних ситуаціях нікому не потрібні. Навіть якщо за народження в Америці пообіцяти титул Президента, тривалу ангіну і прострении хронічного гастриту слід лікувати в своєму населеному пункті.

Майбутній успіх ціною здоров'я?

Багато недуг матері та її психологічний дискомфорт відіб'ються і на дитині. Схильність до застуд і проблеми з розвитком нерідко свідчать про складний час вагітностіі. Оскільки припускають переліт через океан і подолання відстані до медичної клініки, на цей крок слід вирішуватися лише за відсутності патологічних станів і серйозних нездужань. Американське громадянство навряд чи варто розвилися ускладнень тих чи інших хвороб, тривожності малюка, череди безсонних ночей і нервових зривів. Нехай зроланний вибір стане обдуманим!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ