здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке моторне масло

Грудень 16 2014

Ще зі шкільного курсу фізики нам відомо, що для виконання будь-якої механічної рабОти ??необхідно затратити певну кількість енергії. Це правило діє скрізь, будь-то, людина копає город або ж пересувається за кермом автомобіля. У першому випадку, він витрачає свої життєві сили, які потім відновлює за рахунок їжі, пиття і сну. У другому випадку, енергію, необхідну для приведення в рух автомобіля, ми поОтримуємо з палива (бензин, солярка, газ). У цьому випадку, необхідна енергія виділяється при згорянні палива в циліндрах двигуна, приводячи в рух, розташовані там же поршні, а за допомогою їх і весь автомобіль. Природно, що рух всіх вузлів і агрегатів двигуна (двигуна) прямо стикається з явищем тертя, що зобов'язує приймати определенние заходи, щоб компенсувати його наслідки у вигляді зносу і руйнування деталей та вузлів. Для цього, в двигуні функціонує система мастила, яка покриває робочі поверхні деталей, що труться плівкою моторного масла, яка запобігає їх знос у процесі роботи. Так як моторне масло виконує досить відповідальну функцію, тодо його характеристикам існує досить строгий підхід. На сьогоднішній день на ринку представлений будь-якої цінової категорії. Сучасне моторне масло повинне відповідати наступним базовим вимогам:

- забезпечення відмінних миючих стабілізуючих властивостей;
- стабільність у термічному і температурному плані;
- Забезпечення достатнього захисту від зносу;
- антикорозійні властивості;
- плавність співвідношення вязкосно-температурних показників;
- малий відсоток летючості.

Сучасні масла класифікують за призначенням (бензинові, дизельні, універсальні), сезонності (літні, зимові, всепогодні), складу (органічні, синтетичні, напівсинтетичні).

← Що являє собою зелену каву Голландська парфумерія... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен