Головна : Новини

Що таке БАДи і яку користь вони приносять організму

, 23:49
0 461

Сьогодні більшість людей плутають БАДи з лекарственнимі засобами. Звичайно, ці речовини дуже благотворно впливають на людський організм, але не мають терапевтичного ефекту, як фармакологічні препарати. Зараз знайти БАД так само легко, як його можна попередньо проконсультувавшись з фахівцем.

Якими бувають БАДи і який вплив на організмвони надають

Біологічно активні добавки можуть впливати на загальний стан організму або боротися з проблемою якогось певного органу або системи. Добавки ділять на три групи: нутрицевтики (по дії наближені до вітамінів), парафармацевтики (займають середню позицію між вітамінними комплексами і лекарственнимі препаратами), еубіотики (представлені мікроорганізмами або метаболітами). Залежно від ступеня лікувального ефекту, БАДи, наприклад, можуть як повністю замінити препарат, так і підсилити його ефект у терапевтичній схемі лікування.

    Активні добавки ділять за категоріями, залежно від впливу на організм:
  1. Активні добавки, які поповнюють дефіцит необхідних поживних структур.
  2. Склади, які очищають організм від шлаків і токсинів, сприяють поліпшенню процесів метаболізму, беруть активну участь в схудненні.
  3. Добавки для людей, які важко працюють, а також для професійних спортсменів. Необхідні для своевременного поповнення організму різними мікро- і макроелементами.
  4. Речовини, які допомагають впоратися з алкогольною або нікотиновою залежністю на різних етапах.

Потрібно розуміти, що миттєвого ефекту від вживання таких коштів не буде. Необхідний регулярний прийом, впродовж несколько місяців. БАДи зможуть налаштувати організм на правильну і якісну роботу, простимулювати імунні процеси і регенеративні властивості.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ