Головна : Новини

Велкейд: препарат проти мієломи

, 15:25
0 852

Протягом всієї історії існування роду людського, його постійно переслідували невиліковні хвороби. Весь цей час, незважаючи на постійне вдосконалення своїх знань і навичок в галузі медицини, ситуація не поліпшувалася кардинальним чином. Навіть при тому найвищому рівні розвитку і поширення медицини, який ми маємо на сьогоднішній день, особливо в західних країнах, все одно продовжують існувати недуги, з якими боротися вкрай важко. Ймовірність успішного результату лікування для таких недуг, як, наприклад, рак (особливо на більш пізніх стадіях) ускладнюється ще й тим, що немає реально працюючої вакцини (як її називають у побуті). При цьому, всі зусилля медперсоналу спрямовані не на ліквідацію вогнища онкологічного захворювання, його першопричини, а на періодичне усунення проявів захворювання(Пухлин, метастазів і т.п.).

Онкологія і протипухлинні препарати

Онкологічні проблеми можуть вражати абсолютно різні органи і системи організму, що в принципі виключає можливість створення і застосування якогось універсального засобу, так званої панацеї від раку.У цьому випадку, шляхом довгих медичних, лабораторних та хірургічних досліджень можна виробити певну методику боротьби з окремими видами ракових пухлин. Крім того, існують випадки практичного створення деяких протипухлинних препаратів, знову-таки, вибіркової дії.

Препарат Велкейд

Таким препаратом є Велкейд (і його аналоги типу АМІЛА, Міланфора). Він показаний до застосування, як основний діючий компонент при терапії мієломи або множинної мієломи. Це одна з форм раку, що вражає і прогресуюча в клітинах плазми крові. Назву свою вона отримала по переважує дислокації в області кісткового мозку. Головною діючою речовиною препарату є модифікована форма бору - бортезоміб (як правило, один флакончик з порошком для приготування ін'єкційної суміші, містить до 3,5 мг діючої речовини). Як і будь сильнодіючий препарат з категорії протипухлинних, Велкейд вимагає суворого обліку та зистема прийому, а також може викликати певні побічні ефекти, ступінь і характер прояву яких суворо індивідуальний. Препарат призначається і строго контролюється лікуючим лікарем в умовах лікарні. До слова, ліки дороге і не всі можуть його купити в аптеках. У цьому випадку рекомендуємо звернутися до дощок оголошень. Наприклад, на bez-posrednukov.ru   може бути набагато нижче, ніж в аптеках.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ