Головна : Новини

Які бувають люстри

, 15:36
0 937

Люстра - це підвісний світильник, який призначений для створення штучного освітлення в приміщенні. Вони підвішуються до стеліі містять кілька свічників і ламп. Багато сучасні люстри обладнуються пультом дистанційного керування. Жодна з різновидів освітлювальних приладів не може похвалитися такою різноманітністю видів і форм, як люстра. Вони бувають:

  1. Класичні;
  2. пріпотолочние;
  3. Люстри-підвіси.

Сучасні люстри, придумані професійними дизайнерами, можуть виконувати, як пріпотолочние, так і підвісну роль. Перед тим, як придбати люстру потрібно визначитися з рівнем освітленості. Фахівці рекомендують середньостатистичні норми: для гостванню – в межах 150-300 Вт, для кухні - менше 150 Вт Вибір люстри також залежить від типу стелі, так як є гачкові і стельові кріплення.

До класичних, відносяться люстри ошатні й урочисті, які надають помпезний вигляд. Форми їх плавні і елегантні. Перелік використовуваних матеріалів складається зметалу, скла та кришталю. Кришталеві люстри заслуговують особливої ??уваги. Найперша люстра була виготовлена ??в Чехії. Через кілька років кришталеве виріб завоювало всю Європу, маючи розкішний кришталевий інтер'єр. Пріпотолочние люстри найбільше використовуються при низьких стелях. Вони виготовляються з пластикового плафона, маючи форму куліі паралелепіпеда. Чудово виглядають у ванній, дитячої, коридорі.

Люстри-підвіси складаються з одного-двох плафонів. Виготовлені зі скла, тканини, пластика. Їх зазвичай застосовують в їдальні - над обіднім столом. Багато сучасних люстри є предметом цього дизайнерського мистецтва і стають центром кімнати.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ