здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке кольпоскопія

Грудень 24 2014

Одним з найбільш важливих і базових інстинктів людини є інстинкт продовження роду. Його повноцінна і качественная реалізація залежить від здоров'я чоловіка і жінки. Ці два суб'єкти процесу досить важливі в реалізації кінцевої мети. Приміром, чоловік є носієм генетичного матеріалу і його здоров'я впливає, насамперед, на можливість його вироблення і якість. У свою чергу, організм жінки ідеально пристосований для виношування плоду і приведення на світ здорову дитину. Саме від здоров'я жінки, зокрема і статевого, залежить можливість і характер реалізації дозрівання плоду. Проблемою статевого здоров'я жінки займається гінекологічний корпус, в першу чергу, за рахунок візуального огляду статевих органів жінки - матки і піхви. На сучасному етапі розвитку медицини вцілому і гінекології зокрема, найбільш інформативним діагностичним методом є кольпоскопія. До речі, якщо вам потрібна на дану процедуру десь 1500 рублів. За своєю структурою, кольпоскоп (прилад, за допомогою якого здійснюється процедура) є оптичним мікроскопом, який, залежно від модифікації, має можливість увеличивать зображення в кілька десятків (до 40) разів. Виробляється процедура практично так само, як і звичайний гінекологічний огляд: в порожнину піхву вводиться звичайне гінекологічне дзеркало, крізь яке здійснюється спостереження кольпоскопом. Сам прилад, при цьому, розташовується на відстані до 10 см від входу в піхву. За допомогою цієї процедури можна більш чітко діагностувати такі проблеми, як ерозії шийки матки, різні новоутворення, ендометріоз, патологічні зміни і дефекти стінок і тканин піхви, матки.

← Стаєм здоровими з БАДами... Переваги лікування в... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен