здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Переваги лікування в Німеччині

Грудень 24 2014

Здоров'я в наш непростий час є одним з найбільшнайцінніших достоїнств людини, адже незважаючи на світовий успіх і високий рівень розвитку медицини хвороби не залишають людину, а тільки поглиблюються способом життя, який він веде. Ситуація ця помітно краще в розвинених країнах, у той час, як країни, що розвиваються, в тому числі і на пострадянському просторі, навіть за наявності окремих подготовлених кадрів не може похвалитися особливим успіхом на даному терені. Тому нікого зараз не здивуєш, що жителі цих регіонів реалізовують своє право на здорове життя, за допомогою медичного туризму. Особливою популярністю користується напрямок в сторону Німеччини. З цією країною у нас давні, і досить таки суперечливі відносини (есЧи згадати другу світову війну). Тим не менше, не можна заперечувати загальновідомі факти, які впливають на найвищий рівень розвитку та оснащеності тамтешніх клінік. Переваги: ??

- по-перше, Німеччина має одну з найпотужніших у Європі та світі виробничих баз інноваційного медичного обладнання, вЗокрема в області кардіології, ортопедії, діагностики (МРТ);
- по-друге, це системний підхід до організації лікувального процесу, який нерозривно пов'язує наукову теоретичну і практичну діяльність;
- по-третє, це менталітет самих німців, які люблять все тримати під контролем і в порядку, відрізняючись високою педантичністю;
- по-четверте, страховій, платний статус медицини, що передбачає високі заробітки (як і відповідальність) персоналу і, відповідно, відсутність тієї корупційної складової, яка процвітає у нас.

← Що таке кольпоскопія Швейцарська пудра Silver... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен