Головна : Новини

Типи ортопедичних матраців

, 11:47
0 534

У житті будь-якої людини сон відіграє таку ж життєво важливу роль, як і вода, їжаі т.п. Фактично, третину свого життя людина перебуває у сні, що вже говорить багато про що. За час, проведений у сні, людина відновлює життєві сили, знімає втому і запасається життєвою енергією на новий день. Природно, якість всіх цих процесів безпосередньо залежить від тривалості та якості сну, а воно, у свою чергу, прямо зависит від того, як і на чому людина спить. Простіше кажучи, здоровий сон забезпечується якісним матрацом. Напевно, кожній людині доводилося спати на різних ліжках, з матрацами і без них, і абсолютно точно при цьому, доводилося відчувати зовсім різні, як під час сну, так і після пробудження. Буває, що проспав всього чотири-п'ять часів, висипаєшся і відчуваєш приплив бадьорості та енергії, а буває, що навіть після десяти годин сну необхідного ефекту немає і близько. Тут вся справа в фізіології людини і те, наскільки конструкція ліжка або матраца враховує її особливості. Для того, що дійсно добре відпочити, необхідно максимально розслабити хребет, створити такі умови, за яких він протягом необхідного для сну періоду часу, займав правильну фізіологічну позу. Подібне успішно реалізовується в конструкції ортопедичних матраців. До речі, якщо вам потрібно має безліч магазинів які пропонують продукцію всіх брендів і всіх цінових категорій. Матраців існує досить багато, поскольку в сучасному світі явно існує стабільний попит на це категорію продукції. Основними типами матраців є:
- матраци на основі пружин. Існують два різновиди даного типу матраців - з залежними і незалежними пружинами. Перший значно дешевше, а другий має куди більш значним ортопедичним ефектом;
- Матраци на безпружинною основі. Пружинний блок в таких матрацах замінює кілька шарів гнучких матеріалів, комбінація яких створює необхідний ефект. Як наповнювачі зазвичай використовуються кокосова стружка, латекс, шерсть, гель.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ